Przejście - Plus na Kartę "Więcej internetu i SMS"

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Gzeniu
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 maja 2013, o 14:03

Przejście - Plus na Kartę "Więcej internetu i SMS"

Post autor: Gzeniu »

Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem. Niebawem kończy mi się umowa w MixPlus, planuję przejść na taryfę jak w nazwie tematu czyli "Plus na Kartę "Więcej internetu i SMS". I chciałbym się upewnić czy dobrze rozumuję ofertę.
Konto doładowuję raz w miesiącu kwotą 50zł. Z moich zaawansowanych wyliczeń wynika, że co miesiąc wydając 10zł będę miał 200mb internetu, darmowe rozmowy do Plusa i 1000sms do wszystkich sieci. Czy istnieją dodatkowe pakiety na internet które mógłbym wykupić gdy wykorzystam owe 200mb?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście - Plus na Kartę "Więcej internetu i SMS"

Post autor: Joanna_Plus »

Gzeniu,

po przejściu z Plus Mix do oferty Plus na Kartę, zostanie aktywowana taryfa Plus na Kartę Więcej w Plusie. Jeżeli chcesz korzystać z opcji Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów należy dokonać zmiany taryfy – kod na zmianę *147*15# - opłata 3 zł.
Gzeniu pisze:Konto doładowuję raz w miesiącu kwotą 50zł. Z moich zaawansowanych wyliczeń wynika, że co miesiąc wydając 10zł będę miał 200mb internetu, darmowe rozmowy do Plusa i 1000sms do wszystkich sieci.
Tak. Po aktywacji promocji Pakiet Internetowy 200 MB zasilenie konta kwotą minimum 30 zł doda usługę. Koszt aktywacji 1 zł. Taka sama zasada obowiązuje w przypadku 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Pamiętaj tylko, żeby najpierw włączyć te promocje, a następnie doładować konto.

W powyższej taryfie możesz też skorzystać z usługi Nielimitowane rozmowy w Plusie – 9 zł/30 dni.
Gzeniu pisze:Czy istnieją dodatkowe pakiety na internet które mógłbym wykupić gdy wykorzystam owe 200mb?
Tak. Dodatkowo możesz włączyć z pakietu 300 MB i 1GB. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... datki.html.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ