Taryfa -plus na karte vs więcej w plusie + aktywna usługa.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Fabiannn
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sty 2014, o 11:29

Taryfa -plus na karte vs więcej w plusie + aktywna usługa.

Post autor: Fabiannn »

Proszę o pomoc.
Taryfa na telefonie to "PLus na karte" - nielimitowane rozmowy do plusa za 0,69gr za pierwsze połączenie , do tego, włączona była promocja "rok darmowych rozmów z wybraną osobą spoza sieci" tu jest regulamin; http://nakarte.plus.pl/images/Regulamin ... Rozmow.pdf "

1. Dziwny problem; Przy sprawdzeniu do kiedy usługa jest ważna na telefonie (*104*03#) wyskakuje komunikat że do 05-02-2015r!!! ;) a usługa była włączana "kiedyś, w 2013 r" , wiec, co z tym zrobić??

2. Czy przy przejściu do taryfy "więcej w plusie" - rozmowy za 0 zł w plusie , usługa która dalej jest aktywna w telefonie (rok darmowych rozmów z wybraną osobą spoza sieci) będzie dalej aktywna?? nie mogę tego znaleźć nigdzie w regulaminie, a w plusie - (chyba uczennica - nie umiała mi pomóc)... ;/

będzie mocno wdzięczny:)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa -plus na karte vs więcej w plusie + aktywna usług

Post autor: Joanna_Plus »

Fabiannn,
Fabiannn pisze:1. Dziwny problem; Przy sprawdzeniu do kiedy usługa jest ważna na telefonie (*104*03#) wyskakuje komunikat że do 05-02-2015r!!! ;) a usługa była włączana "kiedyś, w 2013 r" , wiec, co z tym zrobić??
Aktualnie połączenia z tym numerem są bezpłatne? Od zawsze pojawiała się tam data 2015?
Fabiannn pisze:2. Czy przy przejściu do taryfy "więcej w plusie" - rozmowy za 0 zł w plusie , usługa która dalej jest aktywna w telefonie (rok darmowych rozmów z wybraną osobą spoza sieci) będzie dalej aktywna?? nie mogę tego znaleźć nigdzie w regulaminie, a w plusie - (chyba uczennica - nie umiała mi pomóc)... ;/
W przypadku zmiany taryfy promocja Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci zostanie wyłączona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Fabiannn
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2014, o 11:29

Re: Taryfa -plus na karte vs więcej w plusie + aktywna usług

Post autor: Fabiannn »

dziękuje Pani Joanno
a mogę prosić o wskazanie pkt. gdzie jest to napisane w regulaminie;/ ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa -plus na karte vs więcej w plusie + aktywna usług

Post autor: Joanna_Plus »

Fabiannn,

regulamin zmiany taryfy znajdziesz na tej stronie: http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... Plusie.pdf. W nim informacja:
e. Wszelkie dotychczasowe usługi/pakiety/promocje jakie Abonent posiadał na swoim koncie, a które nie są dostępne dla Abonentów korzystających z taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie ulegają dezaktywacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Fabiannn
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2014, o 11:29

Re: Taryfa -plus na karte vs więcej w plusie + aktywna usług

Post autor: Fabiannn »

dziękuje za pomoc :)
ODPOWIEDZ