nie docierają sms-y do innej sieci

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
FiYolka
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lut 2014, o 15:08

nie docierają sms-y do innej sieci

Post autor: FiYolka »

Hej!

Mam problem od wczoraj od godziny 14, piszę normalnie smsy do wszystkich, pokazuję się strzałka , że jest dostarczone, a natomiast piszę do kolegi innej miejscowości to są smsy wysłane, ale nie ma statusu doręczenia, kolega jest w innej sieci (orange) , ma włączony telefon, niby twierdzi, że pełny zasięg, ale nie dostaję ode mnie żadnych smsów, a kiedy pisze do drugiej osoby też z tej samej miejscowości co jest kolega wyżej, to nie ma żadnego problemu. Natomiast nie wiem co jest z tymi smsami do pierwszej osoby, czy wina leży po mojej stronie, a może po drugiej stronie?? Mam aktywny pakiet 3 gr za sms do wszystkich sieci.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: nie docierają sms-y do innej sieci

Post autor: Krzysiek_Plus »

FiYolka, a druga osoba z tej miejscowość ma również numer w Orange czy w Plusie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
FiYolka
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2014, o 15:08

Re: nie docierają sms-y do innej sieci

Post autor: FiYolka »

Ten drugi kolega akuarat ma w play, pisząc do siostry , która blisko mnie mieszka, do jej sieci orange docierają, tylko kolega pierwszy z tej Mosiny nic.. może tam zasięgu nie ma..
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: nie docierają sms-y do innej sieci

Post autor: Krzysiek_Plus »

FiYolka, albo problem z zasięgiem, albo problem po stronie aparatu, niech spróbuje wyłączyć/włączyć ponownie telefon.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ