Promocyjna oferta z jednym numerem na rok za free

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sandokan
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 mar 2014, o 15:23

Promocyjna oferta z jednym numerem na rok za free

Post autor: sandokan »

Witam wszystkich!
Mam od kilku lat telefon na kartę. Od kilku lat wprowadzam też 1 , czasami 2 , a czasami 3 osoby po 5 zet za łebka do rozmów przez 30 dni za owe 5 zł każde. Przed kilku dniami dostałem z Plusa propozycję zasilenia się za 30 zł w zamian za co miałem otrzymać z jednym numerem darmowe połączenia .. Zasiliłem w przewidzianym przez ofertę terminie i po 3 dniach operator Plus(a) przysłał kod aktywacyjny dla tej oferty do jej aktywacji. Wpisałem i... otrzymałem odpowiedż o błędzie. Zadzwoniłem do operatora a tam nikt nie potrafi pomóc . Jeden pracownik odsyła do drugiego i "kicha". Wkurza to i tyle , czuję się oszukany i tyle . To był chamski przekręt , a namawiają mnie - żebym przeszedł na abonament - nie tak szybko!
Ostatnio zmieniony 15 mar 2014, o 17:42 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocyjna oferta z jednym numerem na rok za free

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sandokan,

jaki dokładnie komunikat pojawia się przy próbie aktywacji numeru? Dodawany jest na pewno numer będący w Plusie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
aga03061991
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2014, o 22:27

Re: Promocyjna oferta z jednym numerem na rok za free

Post autor: aga03061991 »

Witam, mam identyczny problem jak mój przedmówca. Na telefonie pojawia się komunikat : odpowiedź sieci nierozpoznana. Zgłaszałam ten problem telefonicznie, poradzono mi żeby wyjąć i włożyć kartę SIM, jednak to nic nie pomaga, tak samo jak przełożenie karty do innego telefonu. Podczas rozmowy konsultant sprawdził, czy wszystko ok jesli chodzi o moje konto i wszystko się zgadza, promocja mi się należy, a dodawany numer na pewno jest z sieci PLUS Nie wiem, co zrobić żeby to w końcu działało.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocyjna oferta z jednym numerem na rok za free

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj aga03061991,

prześlij mi proszę przez ten formularz numer swojego telefonu oraz numer, który chcesz w tej usłudze aktywować. Podaj też proszę kiedy dotarł SMS z zaproszeniem do promocji i kod za pomocą którego dokonujesz aktywacji. Sprawdzimy to.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ