Zasilenia do konca umowy mix

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
marcin70006
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 mar 2014, o 15:44

Zasilenia do konca umowy mix

Post autor: marcin70006 »

Witam.Wyslalem smsa pod nr 2585 o tresci PZ i otrzymalem wiadomosc ze skonczyly mi sie doladowania z miksa ze mam doladowac konto za 5 zl aby przejsc do plus na karte.Zrobilem to i wyslalem jeszcze raz smsa i dalej pisze to samo.Czy juz mam plusa na karte i moge doladowywac konto za 30 zl czy dalej musze doladowywac za 40 zl w ramach umowy mix bo nie wiem czy ta umowa sie skonczyla czy nie a za kilka dni musze doladowac konto.Jestem malo z tym obeznany wiec prosze o pomoc i odpowiedzi.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zasilenia do konca umowy mix

Post autor: sl@w_es »

Żadne doładowanie w tym i takie za 5 zł nie powoduje przejścia do oferty na kartę. Po wywiązaniu się z kontraktu pierwsze doładowanie kwotą minimum 5 zł powoduje, że zaczynamy korzystać z Pokontraktowego systemu zasileń konta dalej mając taryfę Mix.
Pokontraktowy system zasileń

Będąc po kontrakcie konto możesz zasilać tak jak w ofercie na kartę (Simpluis) i takie same będą okresy ważności konta.
Doładowania w Plusie na kartę

Jeśli jednak zależy Ci na przejściu na kartę to zastosuj się do informacji zawartych na stronie:
Zmień Plusa Mix na ofertę Plus na Kartę
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ