Pakiet internetowy i złe naliczanie za usługi

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
yorker
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 mar 2014, o 21:07

Pakiet internetowy i złe naliczanie za usługi

Post autor: yorker »

Witam,
jestem użytkownikiem taryfy "PNK w Sieci" w plusie na kartę, abonentem jestem od bardzo dawna (numer 607). W zeszłym tygodniu operator bardzo niemile mnie zaskoczył. W pracy edytowałem swoją stronę internetową (text) i nagle zostałem rozłączony z internetu (nokia pc suite) najpierw dostałem sms o niskim saldzie na koncie, za chwilę otrzymałem informację, że pakiet 1Gb został wykorzystany. Bardzo mnie zdziwiło to, że najpierw dostałem sms o niskim saldzie a dopiero później sms o wykorzystaniu pakietu. Rano na koncie miałem jeszcze ok 19zł więc edycja strony internetowej nie mogłaby "pożreć" 19 zł w tak zastraszającym tempie. Tym bardziej że oba wymienione SMS dostałem w odstępie ok minuty.
Zadzwoniłem do BOK a tam Pani mnie poinformowała, że nie może sprawdzić mojego rachunku ponieważ nie mam zarejestrowanej karty. Poinformowałem tą Panią, że jest to nie prawdą, ponieważ kiedyś zgubiłem PUK oraz PIN do karty, byłem w salonie i Pani generowała mi nowy PIN/PUK i tym samym rejestrowałem na siebie mój numer. Pamiętam jeszcze słowa tej Pani w punkcie "już nie jest Pan anonimowy w sieci....".
Bardzo mnie dziwi cała ta sprawa, tyle lat jestem w plusie i nie było takich problemów jednak cała ta sytuacja bardzo mnie zniesmaczyła. Jak mogę dojść do swojego?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy i złe naliczanie za usługi

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj yorker,

prześlij proszę numer swojego telefonu przez ten formularz. Podaj też datę wystąpienia powyższej sytuacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ