Nie moge włączyć pakietu internetowego

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
matiasplayagain
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 mar 2014, o 22:02

Nie moge włączyć pakietu internetowego

Post autor: matiasplayagain »

Witam mam pytanie mianowicie po sprawdzeniu jaka mam taryfie wyskakuje mi ze obecna taryfa to MIX(III) , każdy pakiet internetu który próbuje włączyć kończy sie błedem typu , usluga w tym momencie nie dostepna skontaktuj sie z BOK , nie wiem o co chodzi ; /
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nie moge włączyć pakietu internetowego

Post autor: sl@w_es »

matiasplayagain pisze:(...) każdy pakiet internetu który próbuje włączyć kończy sie błedem typu , usluga w tym momencie nie dostepna skontaktuj sie z BOK , nie wiem o co chodzi ; /
Nie wiem jakie pakiety próbujesz aktywować, ale powiem tyle, że w Mix III masz możliwość aktywacji tylko dwóch pakietów internetowych: 25 i 100 MB.
Zakładam, że spełniasz wszystkie warunki wymienione w pkt 7 Regulaminu promocjiPakiety internetowe 7”.

Więcej informacji na stronie:
http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... eMegabajty
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
matiasplayagain
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 mar 2014, o 22:02

Re: Nie moge włączyć pakietu internetowego

Post autor: matiasplayagain »

Mam kilka pytań co do tego pakietu gdyż nie znalazłem tych informacji na tej stronie , jaki jest kod dezaktywujacy dla 100 mb ? Czy pakiet po wykorzystaniu 100 mb pobiera dodatkowe koszty czy tylko spada transfer ? Co zrobic zeby mieć lepsze pakiety np. 300 mb za 9 zł. Jeśli bedzie chcial dezaktywować ten pakiet to zrobić to dwa dni przed odnowieniem ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nie moge włączyć pakietu internetowego

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj matiasplayagain,
matiasplayagain pisze:jaki jest kod dezaktywujacy dla 100 mb ?
Pakiet 100 MB wyłączysz za pomocą kodu *121*00*14# .
matiasplayagain pisze:Czy pakiet po wykorzystaniu 100 mb pobiera dodatkowe koszty czy tylko spada transfer ?
To nie jest pakiet typu Non Stop - po wykorzystaniu jednostek rozliczenia następują ze środków zgromadzonych na koncie, zgodnie z cennikiem taryfy.
matiasplayagain pisze:Co zrobic zeby mieć lepsze pakiety np. 300 mb za 9 zł.
Inne pakiety internetowe w tej taryfie nie są dostępne. 300 MB - 7 zł/30 dni i 1 GB - 13 zł/30 dni działać będą po przejściu do oferty Plus na Kartę - taryfy Więcej (nie są to też pakiety typu Non Stop).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ