Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
creatka
PlusManiak
Posty: 66
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 cze 2014, o 10:32

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: creatka »

Witam,
brat ma plus na kartę i czy w tej taryfie jest możliwość włączenia pakietu SMS do wszystkich sieci i do plusa taniej? Czy musi zmienić sieć? I jeśli tak to na jaką?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Joanna_Plus »

Ryszard,

zmiany, o których pisałam powyżej zostały wprowadzone z końcem zeszłego miesiąca, tym samym promocja aktywna do 15/02, nie ulegnie kolejnemu odnowieniu.

Witaj creatka,

podaj proszę jaka dokładnie taryfa pojawia się po wpisaniu na telefonie brata kodu *147#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ryszard
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2015, o 22:14

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Ryszard »

Super, dziękuje za pomoc. Ewentualnie będę się kontaktował po 15/02 w razie jakiś komplikacji.
creatka
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2014, o 10:32

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: creatka »

plus na kartę
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Joanna_Plus »

creatka,

jeżeli brat korzysta z taryfy Plus na Kartę to obniżenia kosztów SMS-ów, można dokonać przez aktywację promocji Nielimitowane SMS-y w Plusie i/lub SMS-y do wszystkich za 3 gr. Więcej na ten temat pisaliśmy np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=7103&start=210.
Opis promocji znajdziesz też tutaj: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17888#p157594.

A brat nie rozważał przejścia do naszej najnowszej taryfy Plus na Kartę bez limitu? W taryfie tej można skorzystać z promocji SMS-y bez limitu do wszystkich w cenie 10 zł: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4592. Pytanie tylko z jakich promocji i pakietów dodatkowych aktualnie korzysta brat.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ryszard
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2015, o 22:14

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Ryszard »

Witam ponownie,
Otrzymałem właśnie SMS o następującej treści "W dniu 2015-02-15 15:00:18 zostanie uruchomiona usługa Nielimitowane SMSy w Plusie TB na kolejny okres (opłata miesięczna 5zl). Aby wyłączyć wpisz kod *136*01*34#" Oczywiście kod nie działa. Jaka mam pewność, że tak usługa na pewno się nie odnowi?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Ryszard,

po zmianie taryfy, funkcjonalność kodu została wyłączona. Tak jak pisałam wcześniej:
Joanna_Plus pisze:usługa będzie aktywna do końca okresu ważności, po czym po jego wygaśnięciu się już nie odnowi i zostanie dezaktywowana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ryszard
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2015, o 22:14

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Ryszard »

"Usługa Nielimitowane SMSy w Plusie została odnowiona na kolejny okres. Usługa aktywowana jest automatycznie co 30dni." Także wedle moich obaw sprawdziło się, usługa aktywowała się ponownie... Pytam ponownie jak wyłączyć ten pakiet?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Joanna_Plus »

Ryszard,

prześlij mi proszę przez ten formularz:

- numer telefonu,
- imię i nazwisko,
- dokładny adres zamieszkania lub siedziby firmy (zgodny z danymi posiadanymi przez Polkomtel sp. z o.o.).

Przekażę wówczas sprawę do weryfikacji do techników oraz do Departamentu Reklamacji z prośbą o zwrot naliczonej opłaty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gregor1285
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2015, o 11:49

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: gregor1285 »

Również mam taki sam problem jak mój poprzednik. Żadnym z kodów nie da się wyłączyć usługi Nielimitowane SMSy w Plusie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Joanna_Plus »

gregor1285,

kiedy odbyła się zmiana taryfy? Pamiętasz też może kiedy nastąpiła aktywacja tej promocji?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gregor1285
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2015, o 11:49

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: gregor1285 »

Zmiana taryfy tak chyba na początku grudnia 2014 a aktywacja promocji chyba pod koniec 2013 roku poprzez sms o ile dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Magda_Plus »

gregor1285 podaj mi przez ten formularz numer telefonu, którego dotyczy problem. Postaram się pomóc. W razie czego przekażę sprawę do Działu Technicznego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Frazes
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2011, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Frazes »

Odświeżam temat, bo również mam aktywny pakiet "nielimitowane smsy w plusie TB", za 5 złoty miesięcznie, który aktywowałem jeszcze za czasów posiadania taryfy "Twój Profil", ale kiedy pod koniec marca 2019 zmieniłem taryfę na "Ja + na kartę", to ten pakiet, jako jedyny przeszedł mi z tej poprzedniej taryfy i do tej pory mi pasował, jednak teraz chciałbym go wyłączyć i zamiast niego używać pakietów z taryfy "Ja + na kartę", chociaż po lekturze tego wątku widzę, że to nie jest takie proste...

Próbowałem kodów *136*11*34# i *136*00*02#, ale w obu przypadkach odsyłana jest informacja, że usługa jest chwilowo niedostępna.

Dobrze byłoby gdyby dział techniczny Plusa jakoś całościowo ten temat załatwił, czyli albo na wszystkich kartach SIM, na których pakiet jest aktywny uaktywnił ponownie kod *136*11*34#, albo wyłączył po prostu ten pakiet wszystkim automatycznie (w końcu każda promocja kiedyś może się po prostu zakończyć :-) ) .

A jest gdzieś w ogóle osiągalny jakiś regulamin tego pakietu???

P. S. Na stronie Plus online też ten pakiet nie jest widoczny (widać go tylko po wysłaniu kodu *136#), czyli kolejnym wyjściem dla działu technicznego byłoby uaktywnienie możliwości wyłączenia tego pakietu na tej stronie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nielimitowane smsy w plusie TB dezaktywacja?

Post autor: Joanna_Plus »

Frazes,

prośbę o regulamin jak i o ewentualną dezaktywację pakietu, możesz przesłać przez ten formularz. W wiadomości podaj numer telefonu wraz z danymi (imię i nazwisko, numer PESEL).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ