Nowy starter

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
simon388
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 lut 2013, o 14:31

Nowy starter

Post autor: simon388 »

Dziś kopiłem starter na kartę nie mówiąc już o niekompetencji osoby w salonie która mi go sprzedawała nie miał pojęcia o ofercie jakie są w plusie na kartę pakietach jakie można wykupić totalne zero ja wiedziałem więcej niż ona po przeczytaniu ulotki bo to była jedyna jej wiedza na ten temat. Po włożeniu startera według tej pani miało być 5 zł na koncie jest złotówka, a ważność konta pokazuje do 19.12.2013 a dziś dopiero kupiłem. i zamiast jakiego powitalnego sms dostałem sms z przypomnieniem ze mam niski stan konta i mam zasilić telefon. Wiec wiec tu jest moje pytanie czy ta sytuacja jest normalna?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Nowy starter

Post autor: pepcia2 »

Aktywowałeś kartę? Wykonałeś jakieś połączenie?
simon388
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 21 lut 2013, o 14:31

Re: Nowy starter

Post autor: simon388 »

Ważność kąta już jest normalnie. Zawsze na nowych starterach za które płaci się 5 zł jest złotówka do wykorzystania? a czy gdy idzie sie do salonu nie powinni wytłumaczyć oferty, tylko odsyłać ludzi do doczytania regulaminu w domu? stad moje pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć czy sa jakieś pakiety sms przy taryfie rok ważności konta lub coś co pozwoli obniżyć koszty wysyłania sms np 39 groszy za pierwszego sms czy można aktywować na tej promocji?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowy starter

Post autor: Joanna_Plus »

simon388,

aktualne zestawu startowe posiadają saldo konta w postaci 1 zł + pakiet kwotowy o wartości 4 zł do wykorzystania na krajowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych (tj. saldo 1zł + pakiet 4zł = cena za starter 5zł).

Pakiet 4zł jest bezterminowy i wykorzystywany w pierwszej kolejności (przed środkami z salda). Informację dotyczące stanu pakietu można sprawdzić poprzez kod *121#.

Pakiety i promocje dostępne w taryfie Plus na Kartę Więcej przez Rok opisaliśmy np. w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=12232.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Miszczu
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2014, o 18:28

1 zł po zakupie starteru

Post autor: Miszczu »

Siema, mam taki problem ponieważ wczoraj kupiłem starter z plusa za 5zł i po sprawdzeniu stanu konta mam 1zł a nie 5 ?? o co chodzi?
Ostatnio zmieniony 28 lip 2014, o 10:34 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: 1 zł po zakupie starteru

Post autor: pepcia2 »

Sprawdź pod kodem *121# albo *136#
lavengeresse
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2014, o 12:45
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów

Re: 1 zł po zakupie starteru

Post autor: lavengeresse »

Na starterach za 5zł na głównym koncie jest 1zł i dodatkowo pakiet 4zł do wykorzystania na rozmowy i smsy. Kwota się zgadza, ale pakiet jest rozdzielony po to, żeby klient szybciej doładował konto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
PLAY'em nie strasz, bo się ze*rasz.
Mooonia
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2014, o 17:46

Re: 1 zł po zakupie starteru

Post autor: Mooonia »

Spokojnie, teraz tak jest. 1 zł masz na stanie konta, a resztę czyli te 4 zł masz jako pakiet, możesz sprawdzić pod *121# . Po prostu cale 5 zł nie pokazuje Ci się na stanie konta, tylko złotówka, ale wykorzystać możesz normalnie całe 5 zł. Kiedy to 1zł wykorzystasz, to pieniądze będą lecieć z tego 4 zł :) Pozdrawiam! ;-)
Miszczu
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2014, o 18:28

Re: 1 zł po zakupie starteru

Post autor: Miszczu »

no nwm, wysłałem z 5 sms i mam dalej 1zł. Ale jak chce wysłać sms na gre za 3,69 to już pisze, ze nie mam kasy....
lavengeresse
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2014, o 12:45
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów

Re: 1 zł po zakupie starteru

Post autor: lavengeresse »

Nie wyślesz smsa premium za 3,69zł, ponieważ opłata za takie smsy zawsze jest pobierana z konta głównego. Jest dokładnie tak, jak wspomniałem w poprzednim poście oraz jak pisał kolega powyżej.
PLAY'em nie strasz, bo się ze*rasz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowy starter

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Miszczu,

kwestię stanu konta na nowych zestawach startowych opisałam w postach powyżej.
lavengeresse pisze:Nie wyślesz smsa premium za 3,69zł, ponieważ opłata za takie smsy zawsze jest pobierana z konta głównego.
Potwierdzam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Starter "Więcej Internetu i SMS-ów 15 zł"

Post autor: Remislanc »

Witam.
Czy z w/w startera można zrobić teleprzelew ?
Ostatnio zmieniony 23 lis 2015, o 12:21 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Starter "Więcej Internetu i SMS-ów 15 zł"

Post autor: habish »

Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Starter "Więcej Internetu i SMS-ów 15 zł"

Post autor: Remislanc »

Dziękuję.
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Termin aktywacji startera

Post autor: Remislanc »

Witam.
Dostałem kilka starterów "Więcej Internetu i SMS-ów" o wartości 15 zł. Chciaółbym wykorzystać je do teleprzelewu. Na opakowaniu jest termin aktywacji 10.12.2015. Czy te terminy są " sztywno" przestrzegane ? Czy możliwa będzie aktywacja później ( np. za 2-3 m-ce)?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 lis 2015, o 12:25 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
ODPOWIEDZ