Opcja 3G w Sony Xperia M

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
szymonel7900
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 mar 2014, o 12:23

Opcja 3G w Sony Xperia M

Post autor: szymonel7900 »

Witam - ja z takim pytaniem - Co zrobić żebym w Sony Xperia M mógł włączyć opcję 3G - Mam włączoną opcję WCDMA (tylko to bez GSM) czy coś tego typu, ale za każdym razem pojawia mi się 3g a potem przełącza się na H i na H+. Jak opcja 3g działa ? Dla ułatwienia dodam że ja mieszkam w mieście powiatowym na warmii i mazurach - i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. BARDZO PROSZĘ O ODP.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Opcja 3G w Sony Xperia M

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj szymonel7900,

sieć 3G jest rozbudowana o nadajniki obsługujące technologię HSDPA. Poszczególne technologie różni prędkość transferu danych. Więcej na ten temat w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szymonel7900
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2014, o 12:23

Re: Opcja 3G w Sony Xperia M

Post autor: szymonel7900 »

Joanna_Plus pisze:Witaj szymonel7900,

sieć 3G jest rozbudowana o nadajniki obsługujące technologię HSDPA. Poszczególne technologie różni prędkość transferu danych. Więcej na ten temat w naszym FAQ.
Nic z tego nie rozumiem za bardzo - ale mam pytanie - Gdy ja posiadam pakiet internetowy 7 NS i korzystam z technologii 3g (WCDMA) - to jak korzystam to zżera dane z pakietu - a nie raz miałem tak że korzystałem z technologii WCDMA to nic mi nie zżerało - ani kasy ani danych z pakietu. Jak to do końca działa ? Mogę trochę jaśniej wiedzieć ? Jak mam z tego korzystać ? :) Mniej więcej wiem że tryb 3g to internet bez limitu czy coś tego typu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Opcja 3G w Sony Xperia M

Post autor: Joanna_Plus »

szymonel7900,

pakiet z którego korzystasz działa w technologii HSPA+, HSPA, 3G, EDGE, GPRS. To do jakiej technologii akurat zaloguje się aparat nie wpływa w żaden sposób na koszty. Decyduje natomiast o tym jak szybko dana strona się wyświetli.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szymonel7900
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2014, o 12:23

Re: Opcja 3G w Sony Xperia M

Post autor: szymonel7900 »

Dziękuję za info.
ODPOWIEDZ