BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
gonia_n
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 mar 2014, o 14:14

BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

Post autor: gonia_n »

Od pewnego czasu nie dostaje smsów potwierdzających np doładowanie konta, aktywacji usługi itp. Nie wiem jaka jest przyczyna, w telefonie mam jeszcze ponad 6GB wolego miejsca. LICZĘ NA POMOC:)!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

Post autor: Joanna_Plus »

gonia_n,

inne wiadomości rozumiem, że dochodzą bez problemu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gonia_n
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2014, o 14:14

Re: BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

Post autor: gonia_n »

w tym momencie zależy mi na wyłączeniu usługi "Pakiet internetowy 15zł Non Stop",wpisuje kod *136*00*12# i bez smsa potwierdzającego nie wiem czy faktycznie się wyłączył:/, tak samo jest jak doładowuje konto- brak jakiegokolwiek potwierdzenia doładowania ale pieniążki dochodzą na konto. Również kiedyś przychodziły mi smsy przypominające o kończeniu się pakietów np ten za internet 15zł bo korzystam z niego przez dłuższy okres czasu, a teraz sama muszę pilnować kiedy usługa się kończy i co za tym idzie kiedy automatycznie zostaną pobrane pieniążki na przedłużenie pakietu. Teraz jestem za granicą i chce mieć pewność że się wyłączył...

Edycja:

tak normalne wiadomości sms do znajomych itp dochodzą bez problemów
Ostatnio zmieniony 21 mar 2014, o 14:42 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

Post autor: Joanna_Plus »

gonia_n,

a po wpisaniu samego kodu *136# też brak informacji zwrotnej? Od kiedy taka sytuacja ma miejsce? Od wyjazdu za granicę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gonia_n
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2014, o 14:14

Re: BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

Post autor: gonia_n »

również po wpisaniu kodu *136# jest to samo "Twoje zlecenie jest przetwarzane. Poczekaj na sms potwierdzający" ...i ten sms nie dociera. Ta sytuacja trwa dłużej, będąc w Polsce myślałam że ten problem sam minie bo może są jakieś modernizacje itp, potem usuwałam zbędne aplikacje z telefonu bo myślałam że to być może pomoże- ale nic z tego:/
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

Post autor: Joanna_Plus »

gonia_n,

numer 119119 nie został dodany do wiadomości blokowanych? Masz możliwość przełożenia karty SIM do innego telefonu? A działa kod *110#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gonia_n
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2014, o 14:14

Re: BRAK SMSÓW POTWIERDZAJĄCYCH

Post autor: gonia_n »

COŚ MNIE TKNĘŁO i postanowiłam odinstalować antywirusa "MOBILE SECURITY & ANTYVIRUS AVAST SOFTWARE", i problem rozwiązany!:) Teraz jak sobie przypominam gdy postanowiłam bo dobrych komentarzach na "Sklep Play" zmienić antyvirusa na tego-to on musiał być tym powodem początków moich problemów. Zainstalowałam poprzedni "ESET" I JEGO POLECAM!- WSZYTKO WRÓCIŁO DO NORMY .Pozdrawiam i dziękuje za pomoc:)! PS:Dzisiaj też doładuje konto i sprawdzę czy ten sms potwierdzający również dojdzie, ale liczę na to że tak;)
ODPOWIEDZ