Promocja, której... nie ma

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
descent
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 14:57

Promocja, której... nie ma

Post autor: descent »

Dzień dobry.
Przeszukując wszechświat strony plusa natrafiłem na taką
http://nakarte.plus.pl/prepaid/przenies_numer.html
bardzo fajną promocję z przeniesieniem numeru do Plusa na kartę.
Postanowiłem sobie - raz kozie śmierć.
Idę do do punktu Plusa - nic nie wiedzą o tej promocji, a w ogóle to nie mają starterów. Żadnych.
Ide do salonu Plusa. Też nie słyszeli o promocji z darmowym starterem i 20zł po doładowaniu odpowiednią kwotą. Ale jest światełko nadziei w tunelu. Tu przynajmniej mogę kupić starter z "innej półki". Miał kosztować 12 coś ale nie uśmiechało mi się absolutnie stracić możliwość zarobienia 20zł przy 12 kolejnych doładowania.

Stąd moje pytanie:
Czy te promocje są takie szybkie, że do Szczecina nic nie dociera i naprawdę w tej sprawie nie da się nic zrobić, czy to tak jak zawsze - promocja niby jest ale nie ma jak jej zrealizować?

Punkt Plusa - Wyzwolenia 18/20, Szczecin
Salon Plusa - Wojska Polskiego ileś tam, Szczecin

A może jakaś interwencja albo chociaż posłać antyterrorystów? ;)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocja, której... nie ma

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj descent,

rozumiem, że chcesz przenieść do nas numer od innego operatora?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
descent
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 14:57

Re: Promocja, której... nie ma

Post autor: descent »

Joanno,

Dokładnie tak. Chcę przenieść. To znaczy teraz już mniej ale jeszcze póki co chcę.

Grzecznie w Play zarejestrowałem swój aktualny numer na właściwe dane.
Udałem się do salonu Plusa z aktualnym SIM i dowodem osobistym tak jak w instrukcji napisano (http://nakarte.plus.pl/prepaid/przenies_numer.html - w sumie nie wiem po co SIM ale mniejsza o to), a tu niespodzianka. Nawet otwarcie strony z promocją i ukazanie jej na smartfonie niewiele zmieniło. O co w sumie aż tak bardzo pretensji nie mam, bo jak nie mają to mi nie urodzą. Ale szarpanie się później z reklamacjami żeby starter zwykły zachowywał się jak starter promocyjny, uważam za bezcelowe marnowanie energii. Przynajmniej mojej.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Promocja, której... nie ma

Post autor: Joanna_Plus »

descent,

dziękuję ślicznie za doprecyzowanie. Promocja, którą podajesz jak najbardziej obowiązuje i nic w tej kwestii w ostatnim czasie się nie zmieniło. Przenosząc numer nie ponosisz opłaty za wydanie karty SIM, a promocja za przeniesienie numeru jest aktywowana automatycznie po zakończeniu procesu.

Prześlij proszę numer swojego telefonu przez ten formularz. Wyjaśnię wówczas sytuację z punktami, które podajesz powyżej.

Za całe nieporozumienie najmocniej przepraszam :oops:.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ