Pierwsze doładowania

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Krisev
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 kwie 2014, o 19:57

Pierwsze doładowania

Post autor: Krisev »

Witam, dzisiaj przedłużyłem umowę i czekam na telefon. Zastanawiam się nad jedną rzeczą: w związku z aktywacją muszę w pierwszym miesiący doładować dwa razy konto. Czy mogę doładować konto raz od razu po dostaniu telefonu od kuriera a drugi raz pod koniec miesiąca? Czy już po pierwszym doładowaniu będę mógł dzwonić i wysyłać smsy?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Pierwsze doładowania

Post autor: pepcia2 »

Możesz tak zrobić. Ważne jest zeby doładować konto dwa razy w ciągu 30dni.
Dostaniesz sms informujacego o przedłużeniu umowy, dopiero po nim zasil konto w przeciwnym razie zasilenie nie będzie zaliczone do nowej umowy ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwsze doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Krisev,

po przedłużeniu umowy i wejściu jej w życie o czym zostaniesz poinformowany wiadomością zwrotną SMS, ważność konta zostanie automatycznie ustawiona na +30 dni. W tym czasie, tak jak wspominasz, należy zasilić konto dwukrotnie kwotą zadeklarowaną w kontrakcie.
Krisev pisze:Czy mogę doładować konto raz od razu po dostaniu telefonu od kuriera a drugi raz pod koniec miesiąca?
Tak. Należy tylko poczekać na SMS-a potwierdzającego obowiązywanie nowego aneksu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ