brak pakietu internetu

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Wir2alny
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 kwie 2014, o 23:38

brak pakietu internetu

Post autor: Wir2alny »

Witam. Miesiac temu przedluzylem umowe. W starej zostaly mi 3 doladowania. Teraz w ciagu 30 dni doladowalem 2 razy i dalej odciagnieto mi 10 zl i dodano 500mb wynikajace z starej umowy. Chcialem wykupic sobie dodatkowo 100 mb non stop aby miec ciagle internet. Sms przyszedl ze internet non stop aktywowany 7 zl zabrano a w *121# brak informacji o pakiecie non stop. Tylko o tym 500 mb. Zaznaczam ze wczesniej przed wykupieniem 100mb dezaktywowalem internet na probe 125 mb. Co jest grane?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: brak pakietu internetu

Post autor: sl@w_es »

Regulamin promocji Pakiety internetowe Non Stop w Plusie Mix oraz Plusie na Kartę pkt 18:
Abonent ma możliwość sprawdzenia pozostałego limitu jednostek danych w ramach aktywowanego na swoim koncie Pakietu Non Stop oraz dnia, w którym upływa Okres Ważności Wybranego Pakietu za pomocą krótkiego kodu: *136# i wciśnięcia przycisku „zadzwoń”.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Wir2alny
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2014, o 23:38

Re: brak pakietu internetu

Post autor: Wir2alny »

Ooo dziekuje bardzo ;) ale mam jeszcze jeden problem. Mam doladowania 50 zl/36 zasilen i mialem dostawac po kazdym doladowaniu 60 minut darmowych . Sprawdzilen i po pierwszym jak i po drugim doladowaniu zabiera mi 29 gr za polaczenie. Czy te 60 min bede dostawal jak doladuje ostatnie 50 zl ze starej umowy?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: brak pakietu internetu

Post autor: pepcia2 »

Nie. Stare doładowania zostały doliczone do nowej umowy, więc obowiązują już nowe warunki.
Sprawdź pod kodami *121# *136# czy jest pakiet minut widoczny.
Wir2alny
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2014, o 23:38

Re: brak pakietu internetu

Post autor: Wir2alny »

No wlasnie nie ma nic napisane. A przeciez po przedluzeniu mialem dostac jeszcze sie pytalem w plusie chwile przed podpisaniem.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: brak pakietu internetu

Post autor: sl@w_es »

Wir2alny pisze:(...) po przedluzeniu mialem dostac jeszcze sie pytalem w plusie chwile przed podpisaniem.
A przeczytałeś co podpisujesz, bo to o czym się mówi nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie w życiu (umowie)?
Nie wszyscy pracownicy punktów - przedstawicieli Plusa - są na tyle honorowi i uczciwi, aby mówić całą prawdę, bywa również, że niekiedy nie znają szczegółów oferty, nie wiedzą co oferują, więc przytakują, mówią to co chcesz usłyszeć - nie mają żadnych skrupułów, żeby kolejnego klienta naciągnąć, liczy się kasa.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Wir2alny
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2014, o 23:38

Re: brak pakietu internetu

Post autor: Wir2alny »

W umowie mam tylko o 125 mb internetu. No to mnie zrobil koles .. ;/
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: brak pakietu internetu

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Wir2alny,
Wir2alny pisze:Teraz w ciagu 30 dni doladowalem 2 razy i dalej odciagnieto mi 10 zl i dodano 500mb wynikajace z starej umowy.
Podaj proszę dokładnie to co pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodu *136#.
Wir2alny pisze:mialem dostawac po kazdym doladowaniu 60 minut darmowych .
Nie mamy takiego wariantu umowy. Przedłużając umowę np. przez sklep internetowy, dodawany jest jednorazowy pakiet minut do wszystkich dużych krajowych sieci telefonii komórkowej oraz na krajowe połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych. W przypadku umowy na zasilenia kwotą 50 zł jest to 100 minut do wykorzystania przez 186 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ