Dwa pytania dotyczące taryfy - Oferta Elastyczna.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Kisielek
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 kwie 2014, o 20:49

Dwa pytania dotyczące taryfy - Oferta Elastyczna.

Post autor: Kisielek »

Witam, zastanawiam się nad kupnem telefonu nokia lumia 520 na 24 doładowania, jednak nie rozumiem dwóch rzeczy:
1.Jeżeli kupię ten telefon w taryfie "Oferta elastyczna z pakietem MB na próbę w Plusie Mix". To oznacza, że jeżeli kupię ten telefon za 169zł na 24 doładowania. To pierwsze 12 doładowań będę wykonywać za 30zł, a kolejne 12 doładowań będę musiał wykonać za 60zł?
2.Jeżeli kupię ten telefon w wcześniej wspomnianej ofercie, to ten internet będę mógł jakoś anulować i wykupić sobie bez limitu?
Ostatnio zmieniony 2 mar 2015, o 12:33 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Doprecyzowanie tematu wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dwa pytania dotyczące taryfy.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Kisielek,
Kisielek pisze:1.Jeżeli kupię ten telefon w taryfie "Oferta elastyczna z pakietem MB na próbę w Plusie Mix". To oznacza, że jeżeli kupię ten telefon za 169zł na 24 doładowania. To pierwsze 12 doładowań będę wykonywać za 30zł, a kolejne 12 doładowań będę musiał wykonać za 60zł?
W Ofercie Elastycznej dla pierwszych 12 obowiązkowych zasileń kwotą minimalną, zasilenie kwotą równą połowie kwoty minimalnej uznawane będzie za wykonanie zobowiązania. Czyli wybierając opcję 60 zł, zasilasz konto nominałem 30 zł. Kolejne 12 doładowań realizujesz zadeklarowaną kwotą (60 zł). Ale po upływie 62 dni od daty zawarcia umowy, masz możliwość zmiany warunków kontraktu. Zmiana może dotyczyć obowiązkowych zasileń 13 – 24 i obejmuje:

1. Zwiększenie obowiązkowej liczb zasileń poprzez podwojenie pozostałej do wykonania obowiązkowej liczby zasileń (maksymalnie do 36 zasileń);

2. Zmianę kwoty minimalnej dla pozostałych obowiązkowych zasileń z jednoczesnym przedłużeniem czasu oznaczonego umowy o liczbę miesięcy równą liczbie obowiązkowych zasileń pozostałych do wykonania w momencie zmiany. Zmiana kwoty minimalnej jest możliwa z:
- 60 zł na 30 zł,
- 80 zł na 40 zł,
- 100 zł na 50 zł.

Przykład:

Dokonujesz 20 zasileń:
- 12 pierwszych kwotą 30zł;
- 8 kolejnych kwotą 60zł.
Do końca umowy pozostało 4 zasilenia. Zmienia warunki umowy odbywa się na 8 doładowań kwotą 30 zł. Czyli liczba pozostałych zasileń rozciąga się proporcjonalnie x2.
Kisielek pisze:2.Jeżeli kupię ten telefon w wcześniej wspomnianej ofercie, to ten internet będę mógł jakoś anulować i wykupić sobie bez limitu?
Tak, pakiet ten można wyłączyć. Jeżeli wybierzesz ten wariant umowy: http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... tem_TB.pdf, będzie można skorzystać z pakietów typu Non Stop.
W tej opcji: http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... tem_TB.pdf obowiązują pakiety 1 GB i 300 MB (bez tzw. lejka).
Tu: http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... aInternet/ obowiązują pakiety jak w tabeli i nie ma możliwości ich dezaktywacji podczas trwania umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slawtt
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2015, o 15:39

mix za 30zl?

Post autor: slawtt »

witam
mam pytanie, czy jest cos takiego by w plusie mix bylo tak: pierwsze 12miesiecy po 30zl a reszte umowy 24miesiace po 30zl?
Ostatnio zmieniony 2 mar 2015, o 12:38 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: mix za 30zl?

Post autor: krzyss79 »

Tak jest i nazywa się PlusMix elastyczny

http://www.plus.pl/documents/16/3380581 ... 2_2015.pdf

pkt 6
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dwa pytania dotyczące taryfy - Oferta Elastyczna.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj slawtt,

potwierdzam. Jeżeli chodzi o nowe aktywację, możesz skorzystać z Oferty Elastycznej:

- http://www.plus.pl/mix/nowy-numer
- http://www.plushbezlimitu.pl/#zmixujsie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Forever555
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 18 cze 2013, o 17:10

Umowa na 24 miesiące - pytanie

Post autor: Forever555 »

Witam.
Mam pytanie, wziąłem telefon w mixie na 24 miesiące, tylko z tym że pierwsze 12 doładowań jest po 40 zł, a drugie 12 po 80zł, i tutaj moje pytanie, po jakim czasie mogę wprowadzić kod na rozłożenie ostatnich 12 doładowań na 24, i jaki jest kod?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Umowa na 24 miesiące - pytanie

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Forever555,
Przedłużenie Umowy i zmiana Kwoty minimalnej
6. W ramach Promocji po upływie 62 dni od daty zawarcia Umowy Abonent Mix ma możliwość zmiany warunków Umowy. Zmiana może dotyczyć wyłącznie obowiązkowych zasileń 13 – 24 i obejmować:
a. zwiększenie Obowiązkowej liczby zasileń poprzez podwojenie Obowiązkowej liczby zasileń pozostałej do wykonania

w momencie dokonywania zmiany Umowy (łącznie maksymalnie do 36 Obowiązkowych zasileń w czasie oznaczonym Umowy) oraz
b. zmianę Kwoty minimalnej dla obowiązkowych zasileń pozostałych do wykonania w momencie dokonywania zmiany Umowy z:
i. kwoty 60 zł na kwotę 30 zł;
ii. kwoty 80 zł na kwotę 40 zł;
iii. kwoty 100 zł na kwotę 50 zł;
iv. kwoty 120 zł na kwotę 60 zł.

Jednocześnie zmiana obejmuje przedłużenie czasu oznaczonego Umowy o liczbę miesięcy równą Obowiązkowej liczbie Zasileń pozostałych do wykonania w momencie dokonywania zmiany warunków Umowy.
7. POLKOMTEL zobowiązuje się po upływie 63 dni od daty zawarcia Umowy oraz po wykonaniu 11 i 12 obowiązkowych zasileń przypomnieć Abonentowi Mix o możliwości dokonania zmiany warunków Umowy, o której mowa w ust. 6, za pomocą wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu, którego dotyczy Umowa.
8. Zmiana warunków Umowy następuje wyłącznie za pomocą środków porozumiewania się na odległość, poprzez wpisanie przez Abonenta Mix w telefonie kodu *136*99# zatwierdzonego przyciskiem „zadzwoń”. Po otrzymaniu od Abonenta Mix zlecenia dokonania zmiany POLKOMTEL:
a. potwierdzi za pomocą wiadomości tekstowej SMS-em fakt przyjęcia dyspozycji zmiany warunków Umowy;
b. potwierdzi zakres i termin dokonanej zmiany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
9. Zmiany warunków Umowy zostaną dokonane nie później niż w ciągu 24 godziny po zleceniu zmiany w sposób określony w pkt. 8 powyżej.
10. Abonent Mix może dokonywać doładowań konta Kwotą minimalną w wysokości obniżonej na skutek złożenia dyspozycji zmiany warunków Umowy po otrzymaniu wiadomości tekstowej SMS-a potwierdzającej ten fakt.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, o 12:16 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mlodyadamus99
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lis 2013, o 19:16

Kilka Pytań.

Post autor: mlodyadamus99 »

Mianowicie za kilka dni jadę po nowy telefon więc biorę nową umowę.Po dłuższym uzgodnieniu wybrałem telefon Microsoft Lumia 640 LTE.
1.W pierwszym pytania chciałbym się dowiedzieć nieco o tym Mixie elastycznym ponieważ kwota będzie wynosiła 50 zł czyli druga połowa doładowań to już 100 zł .Moje pytanie to czy można jakoś rozłożyć te 100 zł np na kolejne 12 miesięcy czyli wtedy sumując miałbym umowę 36 miesięcy po 50 zł czy da się tak zrobić a jeśli nie to co mam zrobić żeby wziąć ten telefon.
2.Otóż mam już internet i jeden telefon w plusie i czy na 100 % dadzą mi 2 telefon w salonie .I co w ogóle potrzeba żeby wziąć nowy numer jakie dokumenty ?
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2015, o 10:12 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Kilka Pytań.

Post autor: PWojciechowska »

Tak. Umowa elestyczna to 12x50 plus 12x100 lub 24x50. Czyli albo trwa 24 miesiące, albo 36 po 50 zl. Wiem, z własnego doświadczenia. Co do drugiego pytania to niech sie wypowie ktoś inny, kto ma smartdom.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dwa pytania dotyczące taryfy - Oferta Elastyczna.

Post autor: Joanna_Plus »

mlodyadamus99,
mlodyadamus99 pisze:1.W pierwszym pytania chciałbym się dowiedzieć nieco o tym Mixie elastycznym ponieważ kwota będzie wynosiła 50 zł czyli druga połowa doładowań to już 100 zł .Moje pytanie to czy można jakoś rozłożyć te 100 zł np na kolejne 12 miesięcy czyli wtedy sumując miałbym umowę 36 miesięcy po 50 zł czy da się tak zrobić a jeśli nie to co mam zrobić żeby wziąć ten telefon.
Zasady działania Oferty Elastycznej opisałam w postach powyżej.
mlodyadamus99 pisze:2.Otóż mam już internet i jeden telefon w plusie i czy na 100 % dadzą mi 2 telefon w salonie .
Decyzję w tej kwestii podejmie Departament Aktywacji.
mlodyadamus99 pisze:I co w ogóle potrzeba żeby wziąć nowy numer jakie dokumenty ?
Informacje na ten temat w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kolgent12
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2015, o 16:45

Zablokowane konto v2

Post autor: Kolgent12 »

Witam, jestem w następującej sytuacji doładowałem konto kwotą 30zł, i po tygodniu zostało ono zablokowane. Według umowy jestem w elastycznej formule MIX 30/60, lecz rozbiłem sobie doładowywania na rok dłuzej czyli 3 lata po 30zł, wpisałem kod podany w umowie i dostałem SMSa zwrotnego że zaakceptowano czzy coś w tym stylu, dziś mija rok od podpisania umowy a moje konto zostało zablokowane. Czyli co ? Kod nie został zaakceptowany mimo tego że dostałem SMS'a potwierdzającego udaną operację ? Sądzę że wina nie stoi po mojej stronie i licze na jak najszybsze odblokowanie konta...


http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17349 Zostałem przekierowany tutaj, lecz nie znalazłem tam odpowiedzi ponieważ ja swój kod jakieś pół roku temu wpisałem więc ponawiam pytanie.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2015, o 17:03 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dwa pytania dotyczące taryfy - Oferta Elastyczna.

Post autor: Joanna_Plus »

Kolgent12,

zasady działania Oferty Elastycznej znajdziesz we wcześniejszych postach. Nie zakładaj proszę nowych wątków.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kasia_898
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2015, o 14:33

kod na wydłużenie umowy o 12 doładowań

Post autor: kasia_898 »

hej, potrzebuję kodu na wydłużenie umowy o 12 doładowań pozostając przy dotychczasowej kwocie doładowań
Ostatnio zmieniony 24 lis 2015, o 14:49 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Dwa pytania dotyczące taryfy - Oferta Elastyczna.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kasia_898,

odpowiedź we wcześniejszych postach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Paweł333
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 10 lis 2016, o 00:56

Wydłużenie umowy o 12 ms. i pozostanie przy tej samej kwocie

Post autor: Paweł333 »

Witam dostałem smsa że już mogę wpisać kod który wydłuży mi umowę o 12 ms. i pozostanę przy tej samej kwocie, ale po wpisaniu kodu dostaje smsa "zmiana odrzucona możliwość zmiany kontraktu dostępna najwcześniej po 62 dniach". Czy to wasze kolejne oszustwo a sms tako wysłaliście żeby nie było że nie powiadomiliście, tak jak moją znajomą w konia zrobiliście :), dzwoniłem do BOK ale po 25 min tam nikt nie odbiera a ja nie będę czekał może zatrudnijcie więcej konsultantów
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, o 17:42 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
ODPOWIEDZ