BOK ... czy to tylko platna infolinia??

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
funboy80
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

BOK ... czy to tylko platna infolinia??

Post autor: funboy80 »

Witam
DNIA 15.04.2014 o godzinie 0953 uruchomiłem pakiet internetowy 1 GB . Po 30 sekundach otrzymałem sms zwrotny ze pakiet został uruchomiony.
O godzinie 1730 otrzymałem smsa o treści Koncza Ci sie srodki na koncie. Pamietaj aby doladowac konto.

Na koncie bylo 200zl . Skończyło sie na -0.25 . Doładowałem za 5 zl aby zadzwonić do BOK. Niestety Pani nie była w stanie mi pomoc. Poniosłem koszt połączenie do BOK. Pani "uprzejmie" mnie powiadomiła że jest 30 dni na rozpatrzenie reklamacji.... Pani nie była nawet w stanie sprawdzić w systemie czy pakiet został uruchomiony.... a nawet stwierdziła ze na aktywacje pakietu jest 24h.... chociaż smsa dostałem po 30 sekundach. Zapytałem Panią w jaki sposób te 200zl zniknęło , i usłyszałem odpowiedz : Nie jestem tego w stanie sprawdzić.

Pzdr
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: BOK ... czy to tylko platna infolinia??

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj funboy80,

pakiet widnieje jeszcze pod kodem *121#?
funboy80 pisze:Pani "uprzejmie" mnie powiadomiła że jest 30 dni na rozpatrzenie reklamacji....
Taka reklamacja została złożona?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
funboy80

Re: BOK ... czy to tylko platna infolinia??

Post autor: funboy80 »

po wpisaniu pokazuje : Aktyne pakiety: Pakiet internetowy 1 GB (1048376 KBYTES) 15-05-2014 09:53

Edycja:

Tak reklamacja zostala zlozona . Tylko 30 dni to bardzo dlugo na rozpatrenie.... Nawet jesli sie dowiem ze to moja wina.
W orange to kwestia 2dni , poza tym sa w stanie odpowiedziec na pytanie w jaki sposob kwota zniknela z konta.

A dzwonic
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2014, o 13:36 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: BOK ... czy to tylko platna infolinia??

Post autor: Joanna_Plus »

funboy80,

prześlij proszę numer telefonu przez ten formularz. Postaram się przyspieszyć rozpatrzenie tej sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ