Błędy na stronie

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
PIxEL
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:40

Błędy na stronie

Post autor: PIxEL »

witam...

proszę mi powiedzieć jak to jest ze próbuje aktywować taryfę "Więcej internetu i SMS-ów" to na 1000 sms do wszystkich sieci przychodzi mi sms "Nielimitowane SMS-y w Plusie jest już aktywna" a na internet przychodzi mi "Promocja SMS-y do wszystkich sieci za 3gr została włączona na 30 dni. pobrano opłatę 5 zl". i miałem dziś doładować konto bo jest 20% więcej i nie mogę bo takie co mi wyjechało... te 5 zl to może nie majątek ale kto mi zwróci hajsy za to?
Załączniki
Screenshot_2014-04-20-23-43-32.png
Bez tytułu.png
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Błędy na stronie

Post autor: sl@w_es »

@ „PIxEL”,

to nie błędy na stronie Plusa, a próba włączenia usług niedostępnych w Twojej taryfie (Plus na Kartę).
Z wymienionych przez Ciebie usług można korzystać mając aktywną taryfę PNK Więcej internetu i SMS-ów.

Należy wybierać te pakiety, usługi i promocje, które obowiązują w użytkowanej przez nas taryfie, a nie te które widzimy na przypadkowo otwartej stronie www, a które odpowiadałyby naszym potrzebom.

Takie same kody, w różnych taryfach odpowiadają za uruchamianie innych usług np. kod *136*11*02# w PNK uruchamia Nielimitowane SMSy w Plusie, a taryfie PNK Więcej internetu i SMS-ów Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Analogicznie sprawa przedstawia się z drugim kodem: *136*11*03#.

W taryfie Plus na Kartę dostępne są usługi, pakiety i promocje przedstawione na tej stronie:
http://nakarte.plus.pl/prepaid/jestem_klientem.html

Chcąc liczyć na ewentualny zwrot środków - moim zdaniem bardzo nikłe szanse - musiałbyś złożyć reklamację. Jak tego dokonać dowiesz się zapoznając się z treścią artykułu: Jak złożyć reklamację?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
PIxEL
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:40

Re: Błędy na stronie

Post autor: PIxEL »

Faktycznie, mój błąd i niedopatrzenie. Przepraszam - można zamknąć.
ODPOWIEDZ