Do Wszystkich

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
LesioJunior
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 kwie 2014, o 12:25

Do Wszystkich

Post autor: LesioJunior »

Witam, jestem w taryfie Do wszystkich. Chciałbym przejść na jakiś inny profil, który umożliwiłby mi aktywacje jakichś pakietów na sms bez konieczności doładowywania konta za każdym razem tak jak jest to w mojej obecnej taryfie (1000 smsów do wszystkich za doładowanie konta w zależności od kwoty na 7 lub 30 dni) jest to dla mnie bezużyteczne gdyż nie lubię doładowywać telefonu częściej niż raz na 3 miesiące. Pomóżcie, powiedzcie co mam dokładnie zrobić bo się gubię w stronie Plusa.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Do Wszystkich

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj LesioJunior,

rozumiem, że nie posiadasz taryfy Plus na Kartę Więcej do Wszystkich, tylko Plus na Kartę Więcej internetu i SMS-ów (kod na sprawdzenie *147#). Interesują Cię SMS-y do wszystkich sieci czy do Plusa?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
LesioJunior
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2014, o 12:25

Re: Do Wszystkich

Post autor: LesioJunior »

Gdy sprawdziłem kodem *147# dostałem wiadomość "Aktywna taryfa do PNK Do Wszystkich" nie wykupywałem żadnych dodatkowych pakietów. Interesują mnie sms'y wewnątrz sieci (do Plusa). Kiedy np. wpisze kod *110# jedyne pakiety jakie mogę wykorzystać to 300 mb internetu za 7 złotych lub 1 gb internetu za złotych 13.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Do Wszystkich

Post autor: Joanna_Plus »

LesioJunior,

zmyliła mnie ta Twoja wypowiedź:
LesioJunior pisze:który umożliwiłby mi aktywacje jakichś pakietów na sms bez konieczności doładowywania konta za każdym razem tak jak jest to w mojej obecnej taryfie (1000 smsów do wszystkich za doładowanie konta w zależności od kwoty na 7 lub 30 dni)
W przypadku taryfy Plus na Kartę Więcej do Wszystkich, nie ma możliwości dodania pakietu 1000 SMS do wszystkich sieci.
LesioJunior pisze:Interesują mnie sms'y wewnątrz sieci (do Plusa).
A może zainteresowałaby Cię taryfa Plus na Kartę Więcej w Plusie i promocja SMS-y za 0 zł w Plusie: http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... lusie.html?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
LesioJunior
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2014, o 12:25

Re: Do Wszystkich

Post autor: LesioJunior »

Joanna_Plus pisze:LesioJunior,

LesioJunior pisze:Interesują mnie sms'y wewnątrz sieci (do Plusa).
A może zainteresowałaby Cię taryfa Plus na Kartę Więcej w Plusie i promocja SMS-y za 0 zł w Plusie: http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... lusie.html?
Aktywowałem taryfę PNK w sieci, i pakiet na SMS'y, jeżeli dobrze zrozumiałem to teraz bez żadnych dodatkowych kosztów mam darmowe SMS'y wewnątrz sieci Plus, wystarczy że mam aktywne konto? Dziękuję, pomoc okazała się bardzo cenna :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Do Wszystkich

Post autor: Joanna_Plus »

LesioJunior,
LesioJunior pisze:jeżeli dobrze zrozumiałem to teraz bez żadnych dodatkowych kosztów mam darmowe SMS'y wewnątrz sieci Plus, wystarczy że mam aktywne konto?
Tak. Konto musi znajdować się tylko w okresie ważności dla usług wychodzących.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
LesioJunior
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2014, o 12:25

Re: Do Wszystkich

Post autor: LesioJunior »

Mam jeszcze jedno pytanie takie trochę off-topic. Czy istnieje szansa na to, że mam uszkodzoną kartę SIM? Wczoraj po doładowanie telefonu kwotą 50 złotych wysłałem kilka SMS'ów i nagle na koncie znajdowało się tylko 16 złotych. Dzisiaj rano z powrotem miałem 48 złotych. Po tym jak przeszedłem na nową taryfę(pomyślnie) i aktywowałem pakiet darmowych SMS'ów wewnątrz sieci Plus znajdowało się na koncie 35 złotych (7 złotych straciłem na pakiet 300 mb internetu...) teraz gdy SMS powinny być darmowe na koncie mam 1 złoty, a każdy SMS kosztuje 19 groszy. Nie wiem czy to wina SIM, sieci czy może mój telefon jest wadliwy? (Nie jest to smartfon więc nie używa żadnego transferu danych itp)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Do Wszystkich

Post autor: Joanna_Plus »

LesioJunior,
podaj proszę to co pojawia się pod kodem *136#.
LesioJunior pisze:(Nie jest to smartfon więc nie używa żadnego transferu danych itp)
Jaki to jest telefon? W opisie profilu podałeś Nokia Lumia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ