Więcej w plusie - pakiety

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Peyton
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 maja 2014, o 17:59

Więcej w plusie - pakiety

Post autor: Peyton »

Witam,
mam aktualnie taryfę Więcej w plusie i włączone SMS-y za 0 zł w Plusie. Chcę włączyć Rozmowy za 0 zł w Plusie i wiem, że smsy nie będą jednocześnie aktywne. Chciałam się dowiedzieć czy mając rozmowy za 0 zł w Plusie mogę wykupić jakikolwiek inny pakiet tańszych smsów do plusa? Czy aktywna może być tylko 1 promocja?

Edycja:

Właśnie znalazłam Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie (kod) *136*11*08#. Jak wpiszę ten kod i doładuję za min 50 złotych to mam za darmo i smsy i rozmowy do plusa? jakaś kwota jest potem co miesiąc odnawiana czy jakiś termin jest tej usługi?
Ostatnio zmieniony 8 maja 2014, o 18:18 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Więcej w plusie - pakiety

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Peyton,

w przypadku taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie, nie ma innej promocji na SMS-y w ramach sieci, niż ta o której piszesz.
A co powiesz na połączenie usługi SMS-y za 0 zł w Plusie z ofertą 29 gr za rozmowę w Plusie? Jednorazowy koszt aktywacji to 1,50 zł. Po aktywacji za rozmowę w ramach sieci, zapłacisz 0,29 zł bez względu na czas trwania rozmowy. Szczegóły w Regulaminie Promocji: http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... ozmowe.pdf.
Peyton pisze:Właśnie znalazłam Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie (kod) *136*11*08#. Jak wpiszę ten kod i doładuję za min 50 złotych to mam za darmo i smsy i rozmowy do plusa? jakaś kwota jest potem co miesiąc odnawiana czy jakiś termin jest tej usługi?
Po dokonaniu zasilenia, czas aktywacji usługi to 30 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Peyton
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2014, o 17:59

Re: Więcej w plusie - pakiety

Post autor: Peyton »

Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Skoro i tak doładowuję konto to dzis zrobię nielimitowane smsy i rozmowy na ten miesiąc, najpierw kod, potem doładowanie czy odwrotnie?
a później zmienię na tą pierwszą propozycję - a 29 gr za rozmowę nie dotyczy tylko abonamentu?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Więcej w plusie - pakiety

Post autor: Joanna_Plus »

Peyton,
Peyton pisze:Skoro i tak doładowuję konto to dzis zrobię nielimitowane smsy i rozmowy na ten miesiąc, najpierw kod, potem doładowanie czy odwrotnie?
Najpierw należy aktywować promocję kodem *136*11*08# , a następnie po potwierdzeniu dodania usługi, zasilić konto numeru kwotą min. 50 zł. Dokonanie tych czynności w odwrotnej kolejności, nie aktywuje nielimitowanych rozmów i SMS-ów.
Peyton pisze:a 29 gr za rozmowę nie dotyczy tylko abonamentu?
Nie.
1. Promocja „29 groszy za rozmowę” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel Sp. z o.o. („Polkomtel”) i obejmuje Abonentów Simplus korzystających z taryfy Plus na Kartę Więcej w Plusie, Plus na Kartę lub Twój Profil (zwanych dalej „Abonentami”).
4. W ramach Promocji Abonent za całe połączenie głosowe bez względu na czas jego trwania do innych użytkowników sieci Plus uiszcza opłatę w wysokości 0,29 zł (z VAT).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Przemek888
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2013, o 18:20

WIĘCEJ W PLUSIE

Post autor: Przemek888 »

Witam! Czy jak mam w/w taryfę i mam wybrane rozmowy za 0zł to mogę mieć tańsze sms-y (obecnie 19gr) jest jakiś kod, proszę o odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, o 10:24 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: WIĘCEJ W PLUSIE

Post autor: pepcia2 »

Niestety nie ma pakietów na sms w tej taryfie.
Możesz włączyć nielimitowane rozmowy i sms po doładowaniu konta za min.50zł
Tu szczegóły http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... lusie.html
Tu dodatkowe usługi jakie możesz włączyć http://www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/ ... datki.html
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Więcej w plusie - pakiety

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Przemek888,

propozycje obniżenia kosztów w taryfie Plus na Kartę Więcej w Plusie, znajdziesz we wcześniejszych postach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ