Nowa umowa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dawidek1113k
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 lip 2013, o 00:55

Nowa umowa

Post autor: dawidek1113k »

Witam. mam takie pytanie otóż kiedyś brałem telefon przez internet i do tego był internet 300mb. Teraz, gdy mam nową umowę mam internet 125mb. Skoro mam nową umowę to czy mogę wyłączyć ten stary pakiet 300mb internetu? Nie chce płacić za oba jak nawet tego nie zużywam :)

I jeszcze takie pytanie chciałbym sprzedać telefon, który kupiłem wraz z nową umową i co mam zrobić żęby podbić kartę gwarancyjną? Do najbliższego salonu plusa wystarczy podejść czy jak?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa umowa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj dawidek1113k,
dawidek1113k pisze:Skoro mam nową umowę to czy mogę wyłączyć ten stary pakiet 300mb internetu? Nie chce płacić za oba jak nawet tego nie zużywam :)
Podaj proszę co pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodu *136#. Ile zasileń z poprzedniej umowy zostało doliczonych do nowego kontraktu?
dawidek1113k pisze:I jeszcze takie pytanie chciałbym sprzedać telefon, który kupiłem wraz z nową umową i co mam zrobić żęby podbić kartę gwarancyjną?
Jeżeli umowa była zawierana przez sklep internetowy, to w przypadku braku podstemplowanej karty gwarancyjnej, należy odesłać samą kartę gwarancyjną wraz z kopią dokumentu zakupu na adres:

Polkomtel Sp. z o.o.
Dział Logistyki
Ul. Postępu 3
02-676 Warszawa

Najlepiej powyższe dokumenty przesłać listem poleconym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dawidek1113k
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, o 00:55

Re: Nowa umowa

Post autor: dawidek1113k »

Takie cos jak na zalaczniku. 7 teraz jest chyba 5 ale nowa umowa to chyba
Moge zrezygnowac z tego internetu.
Załączniki
Screenshot_2014-05-14-13-51-50.png
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa umowa

Post autor: Joanna_Plus »

dawidek1113k,

sprawę przekażemy do Departamentu Reklamacji, tym samym prześlij mi proszę przez ten formularz:

- numer telefonu;
- imię i nazwisko;
- dokładny adres zamieszkania (zgodny z danymi posiadanymi przez Polkomtel sp. z o.o.);
- informację, czy w przypadku pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia Departament Reklamacji może udzielić odpowiedzi drogą telefoniczną lub SMS-em bez wysyłania pisma.

Dodam, że reklamację może złożyć właściciel telefonu lub osoba pisemnie upoważniona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dawidek1113k
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, o 00:55

Re: Nowa umowa

Post autor: dawidek1113k »

Dobrze wysłałem
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa umowa

Post autor: Joanna_Plus »

dawidek1113k,
dawidek1113k pisze:Dobrze wysłałem
Wiadomość dotarła – dziękuję. Tak jak pisałam sprawa przekazana dalej ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Lilinith
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2015, o 14:52

Plush Mix a Plus Mix

Post autor: Lilinith »

Witam, chciałabym, aby ktoś pomógł mi dostrzec różnicę pomiędzy Plus Mixem a Plush Mixem.

Gdyby ktoś chciał wiedzieć, po co mi to.. Mój tato kiedyś wziął na siebie telefon w Mixie, który dał mi. Po paru latach postanowiłam zmienić właściciela numeru z mojego ojca, na mnie. Na tą chwilę już wszystko jest zarejestrowane na moją osobę. Jestem obecnie w Plush bez limitu. Chciałabym wziąć sobie nowy telefon. I teraz pytanie.. czym różni się Plus Mix od Plusha? Oferty telefonów wraz z wysokością i ilością doładowań są identyczne.

Mam jeszcze jedno pytanie. Skoro po zakończeniu umowy, zostałam przeniesiona do Plush bez limitu, mogę teraz wybrać opcję o przedłużenie umowy w Plush Mix? Dodam, że interesuje mnie zakup przez internet.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015, o 10:16 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa umowa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Lilinith,
Lilinith pisze:aby ktoś pomógł mi dostrzec różnicę pomiędzy Plus Mixem a Plush Mixem.
W ofercie Plush Mix, otrzymujesz bezpłatnie Pakiet Facebook I Instagram na czas trwania umowy. Ponadto oferta Plush Mix nie bierze udziału w programie smartDOM.
Lilinith pisze:Skoro po zakończeniu umowy, zostałam przeniesiona do Plush bez limitu, mogę teraz wybrać opcję o przedłużenie umowy w Plush Mix? Dodam, że interesuje mnie zakup przez internet.
Nie, ponieważ umowa została już zakończona (nastąpiło przejście do oferty Plush na kartę bez limitu). Aktualnie na Twoim numerze nie ma kontraktu, tym samym nie da się go przedłużyć.

W tym przypadku należy podpisać nową umowę - przejście z oferty Plush na kartę bez limitu do Plush Mix/Plus Mix (tzw. konwersja). Szczegóły znajdziesz na tej stronie: http://www.plus.pl/mix/przejdz-z-karty-na-mix.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Lilinith
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2015, o 14:52

Re: Nowa umowa

Post autor: Lilinith »

W takim razie bardziej pasuje mi Plush ale tu jest mały problem. Na stronie internetowej, a nawet w linku, który mi Pani podała, mogę przenieść numer tylko do Plus Mix. Chciałabym to zrobić przez internet, bo ceny telefonów są nieco tańsze, ale nie mogę znaleźć takiej opcji. Coś mi gdzieś umknęło, czy tylko w salonie mogę przenieść numer do Plush Mix?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa umowa

Post autor: Joanna_Plus »

Lilinith,

aktualnie przez stronę internetową możliwa jest tylko konwersja do oferty Plus Mix.
Lilinith pisze:czy tylko w salonie mogę przenieść numer do Plush Mix?
Tak. Możesz też zostawić dane przez baner w moim podpisie. Wówczas oddzwoni nasz pracownik i poda szczegóły oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ewelinar00
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2016, o 15:45

Umowa

Post autor: ewelinar00 »

Witam zamowilam telefon z nowa umowa przez rozmowe z konsultantem do dzis niema kuriera ani telefonu, kurier nie odbiera ,centrala takze co robic???
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016, o 16:05 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa umowa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ewelinar00,

kiedy nastąpiło przygotowanie tej umowy? Na jaki dzień ustalona została dostawa?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ewelinar00
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2016, o 15:45

Re: Nowa umowa

Post autor: ewelinar00 »

dostawa miala byc w poniedzialek 21.03
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa umowa

Post autor: Joanna_Plus »

ewelinar00,
ewelinar00 pisze:zamowilam telefon z nowa umowa przez rozmowe z konsultantem
Co to był dokładnie za kanał sprzedaży (BOK, któregoś z naszych Autoryzowanych Przedstawicieli Telemarketingowych)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ewelinar00
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2016, o 15:45

Re: Nowa umowa

Post autor: ewelinar00 »

dzowniono do mnie w imieniu Plusa ,Przedstawiciel tele.
ODPOWIEDZ