Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to działa?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
duzyjacek
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 maja 2014, o 09:04

Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to działa?

Post autor: duzyjacek »

Witam.

Zastanawiam się nad przejściem do "Elastyczna z internetem na próbę". Aktualnie jestem w "Plus na kartę"

Czy dobrze interpretuję zasady działania tych promocji?
Elastyczna z internetem na próbę
Wybieram kwotę np. 40 zł (przez trzy lata), 6 zł odciągane jest automatycznie na pakiet 125 MB, czyli dysponuję realnym stanem konta 34 zł przez całą umowę tak?
Elastyczna z internetem na próbę stałe
Wybieram kwotę np. 40 zł (przez trzy lata), 20 zł odciągane jest automatycznie na pakiet 800 MB, czyli dysponuję realnym stanem konta 20 zł przez całą umowę tak?

I ostatnie pytanie, jak techniczne zrobić taką operację na stronie online, ponieważ chciałbym zachować numer który teraz mam (Plus na kartę). Na stronie nie ma dostępnej takiej opcji (screen). Skoro nie mogę takiej opcji wybrać, to czy mógłbym dostać "nowy" numer, a potem pójść do salonu żeby skasowali mi ten "nowy" i zamienili z tym co mam aktualnie w Plusie na karcie? Czy to w ogóle możliwe?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 maja 2014, o 12:39 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj duzyjacek,

mechanizm działania Oferty Elastycznej opisałam w tym wątku: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... na#p106497.
duzyjacek pisze:Elastyczna z internetem na próbę
Wybieram kwotę np. 40 zł (przez trzy lata), 6 zł odciągane jest automatycznie na pakiet 125 MB, czyli dysponuję realnym stanem konta 34 zł przez całą umowę tak?
Tak. Pierwsza aktywacja będzie bezpłatna. Później koszt pakietu to 6 zł. W dowolnym momencie można z niego zrezygnować.
duzyjacek pisze:Elastyczna z internetem na próbę stałe
Wybieram kwotę np. 40 zł (przez trzy lata), 20 zł odciągane jest automatycznie na pakiet 800 MB, czyli dysponuję realnym stanem konta 20 zł przez całą umowę tak?
Tak. Pierwszy pakiet też będzie bezpłatny. Kolejne to koszt 20 zł. W trakcie trwania umowy nie ma możliwości rezygnacji z pakietu.
duzyjacek pisze: ostatnie pytanie, jak techniczne zrobić taką operację na stronie online, ponieważ chciałbym zachować numer który teraz mam (Plus na kartę).
W sklepie internetowym nie ma możliwości dokonania konwersji (przeniesienia numeru z oferty Plus na Kartę do Plus Mix).
duzyjacek pisze:Skoro nie mogę takiej opcji wybrać, to czy mógłbym dostać "nowy" numer, a potem pójść do salonu żeby skasowali mi ten "nowy" i zamienili z tym co mam aktualnie w Plusie na karcie? Czy to w ogóle możliwe?
Niestety nie. Zamiana, o której piszesz jest niedostępna.

Jeżeli interesuje Cię przeniesienie numeru i skorzystanie z tej oferty, zostaw proszę swoje dane na tej stronie: http://formularz.unigroup.pl/form_new/z ... ntakt.html. Oddzwoni wówczas nasz konsultant, za pośrednictwem którego będzie możliwość sporządzenia takiej umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
duzyjacek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2014, o 09:04

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: duzyjacek »

Super, dziękuję za odpowiedź wszystko już jasne.

Ze względu na to, że studiuję i nie mam stałych dochodów, ale od wielu lat siedzę w Plusie, to czy mogę umowę wziąć na siebie?

Ten kilkuzłotowy bonus dla przenoszących numer nie dotyczy mnie, skoro aktualnie mam plus na kartę?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: Joanna_Plus »

duzyjacek,
duzyjacek pisze:Ze względu na to, że studiuję i nie mam stałych dochodów, ale od wielu lat siedzę w Plusie, to czy mogę umowę wziąć na siebie?
Tak, jeżeli umowa będzie zawierana w punkcie. Informacje na temat dokumentów wymaganych przy aktywacji znajdziesz tutaj.
duzyjacek pisze:Ten kilkuzłotowy bonus dla przenoszących numer nie dotyczy mnie, skoro aktualnie mam plus na kartę?
Jeżeli masz na myśli te pakiety:
Mix.jpg
To one są dodawane przy przeniesieniu numeru z innej sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
duzyjacek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2014, o 09:04

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: duzyjacek »

I teraz ostatnie pytanie z ostatnich :)

Byłem w salonie, wszystko super, jestem w mixie w elastycznej na próbę.
Przeniosłem swój numer z plusa na kartę. Saldo na karcie miałem dodatnie i konto ważne.
Środki mi się przeniosły i wszystko jest super, ale:

miałem doładować konto dwukrotnie na start, doładowałem raz i wszystko mi działa (zresztą od początku mogłem dzwonić), czy muszę konto doładować mimo wszystko jeszcze raz w takim przypadku? (czyli dwukrotnie?)
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: pepcia2 »

W ciągu 30dni od przyjścia sms o zmianie taryfy, musisz zasilić konto 2 razy.
duzyjacek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2014, o 09:04

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: duzyjacek »

dokładnie, dostałem ten sms, czyli mogę załóżmy dzisiaj i za 29 dni skoro konto mam aktywne jeszcze przez miesiąc?
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: ekdar »

duzyjacek pisze:dokładnie, dostałem ten sms, czyli mogę załóżmy dzisiaj i za 29 dni skoro konto mam aktywne jeszcze przez miesiąc?
dokladnie tak.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastyczna z internetem na próbę na próbę - jak to dział

Post autor: Joanna_Plus »

duzyjacek,
duzyjacek pisze:jestem w mixie w elastycznej na próbę.
Czyli jednak opcja z pakietem 125 MB na próbę :-).
W kwestii zasilenia, to ważne aby odbyły się dwa w ciągu 30 dni i po wiadomości o wejściu umowy w życie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MACIEJ KUCHARSKI
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:16
Lokalizacja: Jadowniki

Oferta elastyczna

Post autor: MACIEJ KUCHARSKI »

Witam , mam ofertę elastyczną 12 doładowań 30 zł 12 doładowań 60 zł czy można zrobić tak aby mieć więcej doładowań a płacić 12 doładowań po 30 zł?

EDIT:

Umowę możesz wydłużyć zwiększając liczbę kontraktowych doładowań poprzez wpisanie w swoim telefonie krótkiego kodu *136*99#. Wyślij kod najwcześniej po 62 dniach od daty zawarcia umowy.

Ups :)
Ostatnio zmieniony 23 lip 2014, o 15:16 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów. Nie pisz post pod postem - korzystaj z możliwości jego edycji
Obrazek
ODPOWIEDZ