SmartDOM

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Andrzej Blaszka
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 cze 2014, o 12:00

SmartDOM

Post autor: Andrzej Blaszka »

Witam , chciałbym się dowiedzieć kilku informacji zanim zdecyduję jaką opcje wybrać i proszę o wszelką pomoc.
Mój Ojciec dostał ofertę z promocją SmartDom , ma telewizję cyfrową i teraz chcę wziąć drugą usługę ( w promocji 2 usługa połowę taniej) ile będzie płacił za telefon ( Samsung Galaxy Trend Plus ) Oferta Elastyczna
z internetem na stałe w Plusie Mix za doładowania 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy a potem kolejne tyle za 100 zł ? Czy to znaczy że przy promocji Smart Dom będzię płacił 25 zł i 50 zł ? I czy w ogóle można w promocji SmartDom wziąć na MixPlus czy tylko abonament ? Proszę o wszelkie informacje . Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 15 lip 2015, o 17:44 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Doprecyzowanie tematu wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: SmartDom - telefon na Mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Andrzej Blaszka,
Andrzej Blaszka pisze:ma telewizję cyfrową
Aby skorzystać z Super Oferty w programie SmartDOM to Umowa Uprawniająca (posiadana) musi mieć staż minimum 60 dni i minimalną wysokość abonamentu 49,90 zł.
Andrzej Blaszka pisze:eraz chcę wziąć drugą usługę ( w promocji 2 usługa połowę taniej) ile będzie płacił za telefon ( Samsung Galaxy Trend Plus ) Oferta Elastyczna
Andrzej Blaszka pisze:I czy w ogóle można w promocji SmartDom wziąć na MixPlus czy tylko abonament ?
Można. Jeżeli Nowa Umowa będzie zawarta w usługach Plus Mix to:
a. w przypadku zawarcia Nowej Umowy I Plus Mix Abonent otrzymuje korzyść w postaci promocyjnego pakietu („Pakiet promocyjny”) do zasilenia w wysokości: 50% wartości minimalnego kontraktowego zobowiązania w ofertach standardowych; 50% wartości minimalnego kontraktowego zobowiązania określonego w pierwszej części kontraktu
w ofertach elastycznych. Liczba Pakietów promocyjnych równa jest liczbie obowiązkowych kontraktowych zasileń, przy czym nie może być większa niż 24. Jeżeli Klient przedłuży Nową Umowę I Plus Mix/Nową Umowę II Plus Mix, a nadal spełnia warunki opisane w Regulaminie, będzie otrzymywał Pakiet promocyjny.
Regulamin dostępny jest na tej stronie: http://www.plus.pl/indywidualna/TylkoDl ... cjalna.pdf.

Edycja:

o zasadach działania Oferty Elastycznej pisaliśmy np. w tych watkach:
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... na#p106497;
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f ... na#p109536.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szczeles
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 00:00

SmartDom (drugi za 50%, trzeci za 1zł) przedłużając Mixa

Post autor: szczeles »

Witam,

z mojej poprzedniej umowy Mix zrealizowałem już wszystkie doładowania (dotychczas miałem 40-złotowe) i chciałbym przedłużyć umowę z telefonem. Zainteresowała mnie promocja SmartDom w opcji druga umowa za 50% i trzecia za 1zł. Z tego co czytałem w regulaminie to wymaganiem oferty jest posiadanie umowy przez 60 dni - czy przy przedłużeniu można dodać do tego czas poprzedniej umowy? Jeśli nie to do końca promocji (datowanej w regulaminie na 31.07) zostało mniej niż 60 dni, więc wyglądałoby na to, że nie mam szans :-(

Ale zakładając, że można mam jeszcze jedno pytanie: czy dobrze rozumiem, że jeśli wziąłbym doładowanie mix 60zł z telefonem, do tego jako drugą umowę Internet Power LTE 35GB (za 89.90) to po odliczeniu rabatu 50% na internet płaciłbym za to 104.95 i mógłbym wziąć jeszcze telewizję w pakiecie Familijny Max HD za 1zł? Czyli miałbym te trzy usługi płacąc miesięcznie tylko 105.95zł?
Ostatnio zmieniony 6 cze 2014, o 10:34 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj szczeles,

jeżeli przedłużenie umowy w usługach Plus Mix będzie o minimalnej wartości zobowiązania 50 zł, to przy zawieraniu kolejnych Nowych umów, będzie można skorzystać z Super oferta w programie SmartDOM.
szczeles pisze:Ale zakładając, że można mam jeszcze jedno pytanie: czy dobrze rozumiem, że jeśli wziąłbym doładowanie mix 60zł z telefonem, do tego jako drugą umowę Internet Power LTE 35GB (za 89.90) to po odliczeniu rabatu 50% na internet płaciłbym za to 104.95 i mógłbym wziąć jeszcze telewizję w pakiecie Familijny Max HD za 1zł? Czyli miałbym te trzy usługi płacąc miesięcznie tylko 105.95zł?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szczeles
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 00:00

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: szczeles »

Super, dziękuję za odpowiedź. Zmyliło mnie trochę te 60 dni, myślałem, że to musi tyczyć się jednej umowy :-) Ale jeśli przedłużenie zadziała to elegancko!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

szczeles,
szczeles pisze:Ale jeśli przedłużenie zadziała to elegancko!
Zadziała :-). Pamiętaj tylko, że aby otrzymać Upust promocyjny w wysokości 48,90 zł na Nową Umowę II, musi być ona zawarta w okresie do 10 dni, od podpisania Nowej Umowy I.

Ważne:
4. Aby Klient otrzymał Upust promocyjny/Pakiet promocyjny na Nową Umowę II łączna opłata miesięczna za Umowę uprawniającą oraz Nową Umowę I (w przypadku Nowej Umowy I Plus Abonament/Plus Internet/Internet CP/TV miesięczne zobowiązanie po uwzględnieniu Rabatu, a w Przypadku Nowej Umowy I Plus Mix brane jest pod uwagę kontraktowe zobowiązanie w ofertach standardowych lub pełne minimalne kontraktowe zobowiązanie w kwocie określonej w pierwszej części kontraktu w ofertach elastycznych, bez uwzględnienia Pakietu promocyjnego), musi wynosić:
a. łącznie min. 98 zł (z VAT) w przypadku jeśli przynajmniej jedna z Umów: Nowa
Umowa I Plus Abonament/Nowa Umowa II Plus Abonament/Nowa Umowa I Plus
Mix/Nowa Umowa II Plus Mix jest Umową w ofercie z telefonem.
b. łącznie min. 74 zł (z VAT) w pozostałych przypadkach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: ekdar »

hmm tej opcji nie bralem pod uwage...
to zeby sie upewnic
jesli teraz przedluze umowe w mixie i zwieksze doladowania do 50 teraz mam 40 to bede mogl wziąc dodatkowo internet ze znizka 50% , i telewizje za 1zl?
i czy ewentualnie nie koligowalo by to z tym ze mam jeszcze 2 mixy, 1 tel. na abonament i 1 internet tez na abonament?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:ekdar,

tak.
to jeszcze 1no pytanie. jakos trzeba zaznaczyc ze chce te 2 nastepne umowy przypisac do mixa a nie do abonamenu bo tam zostala jeszcze polowa umowy a nie jestem pewien czy bede na ten abonamentowy numer przedluzal umowe?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,
3. Jeżeli Abonent posiada więcej niż jedną umowę spełniającą warunki określone w § 2 pkt.1 za Umowę uprawniającą zostanie uznana umowa innego rodzaju niż Nowa Umowa I i Nowa Umowa II.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:ekdar,
3. Jeżeli Abonent posiada więcej niż jedną umowę spełniającą warunki określone w § 2 pkt.1 za Umowę uprawniającą zostanie uznana umowa innego rodzaju niż Nowa Umowa I i Nowa Umowa II.
za duzo mi to nie mowi.
to nie mozna tego jakos wybrac?
to inaczej jesli zostanie uznana ta abonamentowa ktorej nie chce a po roku jej nie bede mial to cofnieta bede mial ulge mimo ze bede mial tego mixa 50??
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

przepraszam, nie wkleiłam całości:
3. Jeżeli Abonent posiada więcej niż jedną umowę spełniającą warunki określone w § 2 pkt.1 za Umowę uprawniającą zostanie uznana umowa innego rodzaju niż Nowa Umowa I i Nowa Umowa II. Jeśli Abonent posiada więcej niż jedną taką umowę wybrana zostanie ta z wyższym miesięcznym zobowiązaniem. Jeżeli zobowiązanie jest równe wybrana zostanie umowa, której data zawarcia jest bliższa dacie zawarcia Nowej Umowy I.
ekdar pisze:to inaczej jesli zostanie uznana ta abonamentowa ktorej nie chce a po roku jej nie bede mial to cofnieta bede mial ulge mimo ze bede mial tego mixa 50??
Tak.
1. Abonent traci przyznaną Korzyść w przypadku:
a. rozwiązania umowy na którą Korzyść została przyznana;
b. rozwiązania jednej z Umów: Umowy uprawniającej/Nowej Umowy I/Nowej Umowy II;
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:ekdar,

przepraszam, nie wkleiłam całości:
3. Jeżeli Abonent posiada więcej niż jedną umowę spełniającą warunki określone w § 2 pkt.1 za Umowę uprawniającą zostanie uznana umowa innego rodzaju niż Nowa Umowa I i Nowa Umowa II. Jeśli Abonent posiada więcej niż jedną taką umowę wybrana zostanie ta z wyższym miesięcznym zobowiązaniem. Jeżeli zobowiązanie jest równe wybrana zostanie umowa, której data zawarcia jest bliższa dacie zawarcia Nowej Umowy I.
ekdar pisze:to inaczej jesli zostanie uznana ta abonamentowa ktorej nie chce a po roku jej nie bede mial to cofnieta bede mial ulge mimo ze bede mial tego mixa 50??
Tak.
1. Abonent traci przyznaną Korzyść w przypadku:
a. rozwiązania umowy na którą Korzyść została przyznana;
b. rozwiązania jednej z Umów: Umowy uprawniającej/Nowej Umowy I/Nowej Umowy II;
to jesli abonament jest 49.90 a mix bedzie 50 to zostanie uznany mix?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,
ekdar pisze:to jesli abonament jest 49.90
A to jest wyjściowa wysokość abonamentu czy kwota po jakiś rabatach (np. z tytułu e-faktury)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Super oferta w programie SmartDOM.

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:ekdar,
ekdar pisze:to jesli abonament jest 49.90
A to jest wyjściowa wysokość abonamentu czy kwota po jakiś rabatach (np. z tytułu e-faktury)?
to jest po uwzglednieniu e-faktury
ODPOWIEDZ