SmartDOM

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
domi_xx
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:49

Re: SmartDOM

Post autor: domi_xx »

Przepraszam jednak chodziło mi o Super Ofertę bo byłam już klientem powyżej 60 dni (umowa CP telewizja oraz Plus MIX). I właśnie w dniu dołączenia do Smartdom-u podpisywałam umowy na Plus Abonament oraz Internet. Oczywiście podpisałam te umowy z myślą, że dzieje się to na podstawie umowy uprawniającej CP telewizja ponieważ spełniała warunki. Natomiast teraz gdy kończy mi się obowiązkowa liczba zasileń w Plus MIX okazało się, że umową uprawniającą jest Plus MIX. Nie wiem czy jest mi stanie Pani wytłumaczyć dlaczego system tak to przyporządkował? I mam pytanie czy w tej chwili jest możliwość składania reklamacji aby tą umową uprawniającą była CP telewizja?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22364
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: SmartDOM

Post autor: Joanna_Plus »

domi_xx,
domi_xx pisze:Nie wiem czy jest mi stanie Pani wytłumaczyć dlaczego system tak to przyporządkował? I mam pytanie czy w tej chwili jest możliwość składania reklamacji aby tą umową uprawniającą była CP telewizja?
W tej kwestii skontaktuj się proszę z naszym konsultantem w sposób opisany tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
edge34
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 11:32

Telefon w MIX a smartdom

Post autor: edge34 »

Witam. Od stycznia jestem posiadaczem Internetu LTE. Chciałbym wziąć telefon w ofercie mix. Interesuje mnie czy telefon wejdzie w smartdom? I czy będzie jakiś rabat z tym związany?
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2016, o 11:49 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22364
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: SmartDOM

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj edge34,
edge34 pisze:Chciałbym wziąć telefon w ofercie mix.
Jeżeli ma to być nowa umowa w ofercie Plus Mix, to możesz skorzystać z benefitu w postaci pakietu kwotowego w wysokości 10 zł. Warunek: nowa umowa musi:
b. W przypadku Nowej Umowy Plus Mix5/Aneksu do Umowy Plus Mix5 wymagana minimalna wartość miesięcznego zobowiązania wynosi: 60 zł z VAT w ofercie standardowej lub 40/80 zł z VAT w ofercie elastycznej z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 doładowania.
Natomiast na posiadanej już umowie, wartość zobowiązania nie może być niższa niż 49,90 zł z VAT (po odliczeniu zniżki z tytułu e-faktury).

Regulamin: http://www.plus.pl/documents/16/35fdfaf ... 012016.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
nfs141
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 4 sie 2013, o 15:20

Smartdom

Post autor: nfs141 »

Witam kończy mi się umowa i mam pytanie. Bo jeszcze mam podpisaną umowę na internet z tabletem i tam jest ten rabat 50% czy jak nie przedłuże teraz umowy na tel to rabat przestanie działać?
Ostatnio zmieniony 20 cze 2016, o 17:11 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączonie wątków - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

nfs141 jeśli dopuścisz do zakończenia Twojej umowy uprawniającej (rozumiem, że to jest numer MIX) i numer zostanie zdezaktywowany lub przeniesiony do Ja+ Na Kartę, wówczas zniżka w Programie smartDOM zostanie usunięta.
Konieczne jest przedłużenie umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bratusik25
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2016, o 13:40

Oferta Smart dom

Post autor: bratusik25 »

Witam mam pytanie posiadam 2 oferty mix plus i chciałam zapytać czy mogę skorzystać z jakiejs oferty w ramach Smart dom?
Ostatnio zmieniony 18 sie 2016, o 14:06 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączonie wątków - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

Witaj bratusik25 ,

na jaką kwotę zasilenia zostały zawarte umowy na poszczególne numery?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bratusik25
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2016, o 13:40

Re: SmartDOM

Post autor: bratusik25 »

Ten pierwszy na 48 doladowan a drugi na 42 a zostalo jeszcze 19 do końca umowy

EDIT:
Na 40 zl i 30 zł drugi numer
Ostatnio zmieniony 18 sie 2016, o 15:22 przez bratusik25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

bratusik25,
- to niestety żaden z tych numerów nie spełnia warunków umowy uprawniającej. Zgodnie z regulaminem smartDOM obowiązkowe zasilenie (na jakie zawarta była umowa) powinno wynosić 50 zł z VAT w przypadku Obecnych Klientów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bratusik25
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2016, o 13:40

Re: SmartDOM

Post autor: bratusik25 »

A jakieś ogólnie promocje dla stałych klientów są ja juz 5 lat jestem w plusie a nie chce nowego numeru brac
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

bratusik25 nie ma dodatkowych ofert lojalnościowych dla klientów korzystających z Mixa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bratusik25
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2016, o 13:40

Re: SmartDOM

Post autor: bratusik25 »

Szkoda
Awatar użytkownika
Gżegżółka
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 08:32

Re: SmartDOM

Post autor: Gżegżółka »

Nowy etap w rozwoju Programu SmartDOM
Od teraz do programu zostają dodane również produkty AGD dla każdego domu i rodziny.

Klienci uzyskają korzyści i rabaty zarówno przy zakupie usług, jak i nowych produktów.

Nowy, przełomowy moment w rozwoju Programu smartDOM. Do oferty kompleksowych usług smartDOM, z jakich korzysta każdy dom i rodzina – czyli telefonicznych, internetowych, telewizyjnych, bankowych, ubezpieczeniowych czy energii elektrycznej, zostaje wprowadzona nowa kategoria urządzeń, które są podstawowymi i niezbędnymi w każdym gospodarstwie domowym, czyli sprzęt AGD. Sprzęt będzie oferowany w ramach programu pilotażowego w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz w sklepie internetowym http://www.plus.pl.

Więcej szczegółów:
http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1347
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: SmartDOM

Post autor: zif »

Od niedawna można obniżać zobowiązanie na Umowie Uprawniającej w programie SmartDom, bez utraty rabatów. Czy dotyczy to także sytuacji, gdy Um. Upr. jest Plus Mix? Jeśli tak, proszę o podanie minimalnego zobowiązania, jakie musi być zachowane. Jeśli ma to znaczenie, chodzi o pierwszą edycję SmartDomu.
ODPOWIEDZ