SmartDOM

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

weblogican nie, jeśli numer nie zostanie zasilony ponownie (po wywiązaniu się z zasileń kontraktowych), wówczas umowa zostanie rozwiązana, a numer wyłączony. Chyba, że zostanie zasilony, wówczas przejdzie na "po-kontraktowy system zasileń", i dalej będzie należał do swojego właściciela.
Jeśli ta osoba wyśle SMS-a o treści PNK pod numer 2699, to po 7 dniach numer zostanie przeniesiony do opcji Plus na Kartę. Wówczas będzie można dokonać przerejestrowania numeru na inną osobę, czyli np. na Ciebie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
weblogican
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 paź 2011, o 10:40

Re: SmartDOM

Post autor: weblogican »

A co w przypadku, gdy po zakończeniu umowy i przejściu do PNK zarejestrowałbym numer na siebie, po czym przeniósł go do innej sieci, a potem wrócił do Plusa? :-D
Wtedy mógłbym skorzystać z oferty dla przenoszących numer i płacić 34,99 zł zważywszy na usługę SmartDOM ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: SmartDOM

Post autor: Joanna_Plus »

weblogican,

tak, jeżeli umowa zostanie zawarta w promocji dedykowanej do Programu smartDOM 2.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
majeran55
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2015, o 18:46

Re: SmartDOM

Post autor: majeran55 »

Witam. Posiadam plus abonament w kwocie 59,90. Telewizja CP jest drugim produktem w promocji SmartDom. Jaki najniższy abonament mogę wybrać podczas przedłużania umowy, aby rabat 50% by nadal naliczany? Oczywiście przedłużenie umowy z nowym telefonem ;)
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

Odpowiedź na Twoje pytanie została już udzielona na Forum w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=98& ... 05#p175105
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Andzia0012
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2013, o 15:57

SmartDom+cesja+zasięg

Post autor: Andzia0012 »

Mamy kończącą się umowę w cyfrowym polsacie i umowę na mixa (usługi na dwie różne osoby).
Pomyślałam, że warto dokonać przepisania nr i CP na mnie (jest 5 doladowan do konca). Czy jest to możliwe?
Chciałam też przenieść nr z Mixa na Abonament i skorzystać ze SmartDomu po cesjach, czy otrzymam zniżkę na ten abonament?
Jeśli nie, to czy jeśli przeniosę numer na abonament i podpiszę nową umowę w CP, to skorzystanie ze SmartDomu będzie wykonalne?
No i ostatnie pytanie... W Rudawie i okolicach wciąż wewnątrz domów nie ma zasięgu, kiedy można spodziewać się, że coś się zmieni?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2015, o 12:18 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków, temat postu tyczy się Smart Domu.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

Andzia0012 rozumiem, że numer Mixa należy na kogoś innego, a umowa z CP zapisana jest na Ciebie?
Andzia0012 pisze:W Rudawie i okolicach wciąż wewnątrz domów nie ma zasięgu, kiedy można spodziewać się, że coś się zmieni?
W przyszłym roku planowane jest uruchomienie nowej stacji w okolicach Rudawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Andzia0012
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2013, o 15:57

Re: SmartDOM

Post autor: Andzia0012 »

Na chwilę obecną, żadna z tych umów nie jest na mnie, tylko na osoby z mojej rodziny.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

Andzia0012,
- w umowach typu Mix nie jest możliwa cesja. Po przejściu na abonament z tym numerem będziecie mogli już zrobić cesję, tak aby umowa była zapisana na Ciebie. Tutaj znajdziesz wskazówki, jak dokonać takiego przepisania.

Aby ta umowa mogła być umową uprawniającą, to pamiętaj o tym, że musi mieć 24 m-czny kontrakt. Abonament powinien wynosić minimum 39,90 zł (w ofercie bez sprzętu lub ratalnej) lub 59,90 zł (w ofercie ze sprzętem).
Jeśli te warunki zostaną spełnione, to będziesz mogła dobrać w CP nową umowę z rabatem 50%.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Konsument
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 16:50

Re: SmartDOM

Post autor: Konsument »

Mam pytanie dotyczące Smart Domu. Mam internet 49,9 zł + Mix Elastyczny 50/100. Dzięki usłudze Smart Dom dostaje 50% więcej do doładowania. Tylko teraz tak. Przy doładowaniach 50-tką dostawałem 25 zł. 50-tki się skończyły to konto zasilam 100-tkami więc zatem powinienem dostawać 50% ze 100 czyli dodatkowo 50 zł. Tak? Czy to jest brane pod uwagę od pierwszego doładowania a nie kolejne mimo że za kwotę dwa razy większą.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

Konsument zgodnie z zapisem punktu 2b § 2 SUPER OFERTA W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE (regulamin Programu) cyt.:
"w przypadku zawarcia Nowej Umowy I Plus Mix Abonent otrzymuje korzyść w postaci promocyjnego pakietu („Pakiet promocyjny”) do zasilenia o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania w wysokości: 50% wartości minimalnego kontraktowego zobowiązania w ofertach standardowych; 50% wartości minimalnego kontraktowego zobowiązania określonego w pierwszej części kontraktu w ofertach elastycznych. Liczba Pakietów promocyjnych równa jest liczbie obowiązkowych kontraktowych zasileń, przy czym nie może być większa niż 24. Jeżeli Klient przedłuży Nową Umowę I Plus Mix/Nową Umowę II Plus Mix, a nadal spełnia warunki opisane w Regulaminie, będzie otrzymywał Pakiet promocyjny."

Zatem, dalej będziesz dostawać 25 złotych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
domi_xx
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:49

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: domi_xx »

Witam,
Poszukuje odpowiedzi na nurtujące mnie od jakiegoś czasu pytanie. Czy w usłudze SMARTDOM według regulaminu z dnia 13.05.2014 można posiadać w tej promocji I Plus MIX II Plus Abonament III Internet? Wydawało mi się, że usługi muszą być innego rodzaju TELEWIZJIA-INTERNET-TELEFON, natomiast tutaj wchodzą w gre 2 umowy na telefon, które teoretycznie powinny się wykluczać mam racje? Wiem, że nie jest to odpowiedni wątek ale niestety w tym typowo o usłudze SMARTDOM nie uzyskałam odp a widzę, że tutaj udzielają się specjaliści z plusa.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2015, o 10:51 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: SmartDOM

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj domi_xx,

chodzi o program SmartDOM nie Super Ofertę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
domi_xx
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 20:49

Re: SmartDOM

Post autor: domi_xx »

Tak, chodzi o SMARTDOM. Zawierając umowę wg regulaminu z dnia 13.05.2014 nie miałam chyba możliwości na Super Oferte...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: SmartDOM

Post autor: Joanna_Plus »

domi_xx,
domi_xx pisze:Czy w usłudze SMARTDOM według regulaminu z dnia 13.05.2014 można posiadać w tej promocji I Plus MIX II Plus Abonament III Internet?
Tak, zgodnie z regulaminem:
4. Benefity mogą być przyznane maksymalnie na trzech Nowych Umowach tego samego rodzaju. Dostępne są następujące rodzaje umowy: Plus Abonament/Plus Mix, Plus Internet, Internet CP lub Umowa TV.
Oczywiście w przypadku spełnienia pozostałych warunków regulaminu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ