Restart telefonu

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Justyna8264
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:29

Restart telefonu

Post autor: Justyna8264 »

Witam , w salonie plusa jest mozliwość aby zrestartowac mi telefon ? Zablokowałam telefon bo wielo krotnie rysowałam zły wzor , a nie pamietam ani emaila ani hasła do konta google . Ile taka czynnosć kosztuje ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Restart telefonu

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Justyna8264,

najprostsza metoda odblokowanie jest właśnie przez konto Google. Jeżeli nie jesteś w stanie przypomnieć sobie adresu konta, to pozostaje jeszcze opcja hart reset. Powoduje ona jednak utratę wszystkich danych zapisanych w telefonie.

Jeżeli chodzi o model telefonu podany w opicie profilu, to najlepiej skontaktować się w tej kwestii z producentem: http://www.lg.com/pl/wsparcie np. przez chat z konsultantem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: Restart telefonu

Post autor: poison989 »

ja pamiętam jak w htc chacha rysowałem zły wzór bo mi panel dotykowy szwankował, a hasło do konta google też mi nie chciało wejść i tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych pomogło ale musiałem wzór wyłączyć, bo panel dotykowy szwankował dalej i telefon poszedł na serwis a później wolałem nie ryzykować ze wzorem :)
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Restart telefonu

Post autor: krzyss79 »

Kod: Zaznacz cały

 http://www.youtube.com/watch?v=w_BqjhTPhDE&feature=youtube_gdata_player 
ODPOWIEDZ