MIX6 internet

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
hermes97
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 mar 2014, o 16:07

MIX6 internet

Post autor: hermes97 »

Cześć.Mam taryfę MIX6.Dwa miesiące temu podpisałem nową umowę z nowym telefonem, samsung galaxy ACE 3.Internet wykupywałem NON STOP za 9 zł, lecz szybko mi się kończył i zostawało max 0.03 mb/s co nie wystarczało nawet do otworzenia sklepu play ... I tu moje pytanie, mam telefon z funkcją LTE, wymieniłem nawet karte na USIM, ale dalej na belce powiadomień ukazuje mi się że jestem w zasięgu sieci 3G lub H+, powinno pisać 4G, prawda? I jeszcze co do tego pakietu.Mój kolega w sieci play ma chyba pakiet 1,5 GB, co starcza mu prawie na miesiąc.Czy ja też mogę znaleźć taki pakiet w PLUS, lub coś podobnego ? ;)
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: MIX6 internet

Post autor: poison989 »

w taryfie mix6 nie ma LTE są dostępne przy przedłużaniu obecnej (oferta elastyczna z LTE) lub przy nowej aktywacji... i 500mb neta to maksimum w starszych taryfach w tych LTE ilość transferu zależy od kwoty doładowań i nie ma tzw. lejka - obniżenia prędkości po wykorzystaniu transferu...


czyli wymiana karty SIM w Twoim przypadku nie pomogła, ponieważ masz zwykły mix6...
hermes97
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 28 mar 2014, o 16:07

Re: MIX6 internet

Post autor: hermes97 »

No tak, tylko powiedzieli mi w salonie że będę miał normalnie 4G LTE, wiec mam się teraz iść do salonu kłócić żeby dodali mi taryfe z LTE?
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: MIX6 internet

Post autor: poison989 »

w trakcie trwania umowy nie ma szans aby dali Ci taryfę z LTE... taryfy z LTE weszły chyba jakoś w maju...

w pakietach internetowych typu non stop nie działa LTE

umowa jest w którejś z poniższych promocji:?
- "Oferta elastyczna z internetem na stałe w Plusie Mix - LTE"
- "Oferta elastyczna w Plusie Mix - LTE. Sklep internetowy."

w powyższych taryfach LTE działa z poniższymi pakietami

Obrazek

regulamin:http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... sieMix.pdf

ps. napisz jeszcze co Ci przychodzi po wpisaniu *147#
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: MIX6 internet

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj hermes97,

aby korzystać z funkcji LTE, umowa musi być podpisana w specjalnym wariancie umowy, tym samym w Twoim przypadku, wymiana karty SIM nie zadziałała.

W kwestii pakietów internetowych, to w ofercie MIX VI możesz skorzystać jeszcze z pakietu 500 MB – koszt 15 zł/31 dni. Jest to również pakiet typu Non Stop. Szczegółowe informacje na tej stronie: http://internet.plus.pl/indywidualni/in ... w-plus-mix.

poison989,
poison989 pisze:w taryfie mix6 nie ma LTE są dostępne przy przedłużaniu obecnej (oferta elastyczna z LTE)
Oferta Elastyczna dostępna jest tylko i wyłącznie dla nowych aktywacji, nie dotyczy przedłużenia umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: MIX6 internet

Post autor: poison989 »

Joanna_Plus pisze:poison989,
poison989 pisze:w taryfie mix6 nie ma LTE są dostępne przy przedłużaniu obecnej (oferta elastyczna z LTE)
Oferta Elastyczna dostępna jest tylko i wyłącznie dla nowych aktywacji, nie dotyczy przedłużenia umowy.
Dziękuję Joanno za zwrócenie uwagi :)
ODPOWIEDZ