rejestracja telefonu; promocje

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mimi.8
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 cze 2014, o 16:56

rejestracja telefonu; promocje

Post autor: mimi.8 »

Witam
Jak mogę sprawdzić czy mam zarejestrowany numer telefonu ?
Wydaje mi się, że rejestrowałam numer swój i córki ale tylko ja otrzymuję promocyjne oferty np.dodatkowe minuty czy smsy za niewielką opłatą. Czy te oferty związane są z rejestracją czy z czymś zupełnie innym ?
Chodzi mi oferty typu - " Nielimitowane SMSy do wszystkich w Plusie! Możesz je mieć! Wyślij tylko SMSa o treści MAX na nr 8072 (usługa odnawialna za 5zł na 30 dni). Czekamy TYLKO do 20.06"
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: rejestracja telefonu; promocje

Post autor: poison989 »

mimi.8 czy numer jest zarejestrowany możesz sprawdzić logując się na Plus Online: https://ssl.plusgsm.pl/ebok-web/basic/l ... d=Postpaid eHasło to 4 ostatnie cyfry kodu PUK po zalogowaniu się masz możliwość sprawdzenia czy numer jest zarejestrowany i na jakie dane, możesz włączać i wyłączać różne usługi pakiety itp.

oferty SMS-owe są podobno dla Klientów, którzy wyrazili zgodę na informacje handlowe.
kangurek
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 cze 2014, o 17:43

Inna taryfa niż powinna być

Post autor: kangurek »

Witam. We wtorek przysłano mi telefon, ponieważ podpisałam umowę w MixPlusie w taryfie 6 i chodzi o to, że
gdy otworzyłam telefon to zobaczyłam, że potrzebna jest mi karta micro Sim a nie Sim, więc następnego dnia poszłam do salonu Plus i poprosiłam o wyrobienie takiej karty. Następnie Pan w salonie mi powiedział, że najpierw mi musi zarejestrować ten numer bo pewnie kurier jeszcze nie dowiózł podpisanej przeze mnie umowy. (Gdyż ustalane wszystko było telefonicznie a podpisałam umowę, którą mi kurier przywiózł wraz z telefonem). Więc kupiłam 2 doładowania po 30 zł, no bo ustaliłam że będę ładować 24 razy po 30 zł. Weszłam później na Plus online i patrzę, że tryfa to "Plus na kartę" i żadnej informacji o tym ile np. doładowań mi zostało, nie ma. Więc szkoda by było, żeby te 60 zł przepadło i żebym znów musiała doładować konto za 2 x 30zł. Więc o co chodzi z tym, że ogólnie numer działa tak jakby była to taryfa "plus na kartę"a nie Mix plus 6? Co muszę zrobić?
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: rejestracja telefonu; promocje

Post autor: poison989 »

kangurek najprawdopodobniej jeszcze nie została aktywowana taryfa mix6 na Twoim numerze - o zmianie taryfy powinnaś zostać poinformowana sms-em i każde doładowanie przed taką informacją nie pomniejsza obowiązkowej ilości doładowań. Jeżeli po wpisaniu kodu *147# otrzymujesz informację, że Twoja taryfa to plus na kartę a nie mix6 to musisz czekać na jej zmianę. Pozostałą ilość zasileń możesz również sprawdzić wysyłając sms o treści: PZ na numer 2585 (koszt to 0,29 gr)
kangurek
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 cze 2014, o 17:43

Re: rejestracja telefonu; promocje

Post autor: kangurek »

Czyli, że jeśli dostanę takiego smsa, to znów muszę doładować konto za te 60zł? :/
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: rejestracja telefonu; promocje

Post autor: Krzysiek_Plus »

kangurek pisze:Czyli, że jeśli dostanę takiego smsa, to znów muszę doładować konto za te 60zł? :/
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kangurek
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 cze 2014, o 17:43

Re: rejestracja telefonu; promocje

Post autor: kangurek »

Dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ