mix6

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Bart125
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 18:03

mix6

Post autor: Bart125 »

Witam!
Czy jeśli doładuję konto powiedzmy w jednym miesiącu dwa razy, to będę mógł następne doładowanie wykonać po dwóch miesiącach? Pytam, bo wyjeżdżam z Polski, a nie chcę sobie narobić długów.
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: mix6

Post autor: ekdar »

Bart125 pisze:Witam!
Czy jeśli doładuję konto powiedzmy w jednym miesiącu dwa razy, to będę mógł następne doładowanie wykonać po dwóch miesiącach? Pytam, bo wyjeżdżam z Polski, a nie chcę sobie narobić długów.
tak. kazde doladowanie przedluza waznosc konta o kolejne 30 dni.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: mix6

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Bart125,

potwierdzam, to co napisał ekdar. W przypadku numerów Plus Mix, każde zasilenie konta, kwotą kontraktową bądź wyższą, nadaje termin ważności na +30 dni, a okresy te ulegają zsumowaniu. Po wprowadzeniu tych doładowań, datę kolejnego wymaganego zasilenia, sprawdzisz kodem *100# lub *125#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Beavis
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2014, o 19:11

Re: mix6

Post autor: Beavis »

To i ja pozwolę sobie podłączyć się do tego tematu , żeby nie zakładać nowego z Mix6 ;-) Mianowicie po przedłużeniu umowy automatycznie posiadam taryfę Mix6. Po wpisaniu kodu *136# wyświetla mi się takie coś: Aktywne promocje: 29gr za rozmowę w Plusie , Jedna stawka , Jedna stawka Mix29gr. Prosiłbym o wytłumaczenie tych 3 promocji , co one dają.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: mix6

Post autor: Joanna_Plus »

Beavis,

Jedna stawka Mix29gr - jest to stawka za minutę połączenia do wszystkich sieci. Odnawia się po każdym zasileniu konta. Obowiązuje przez całą umowę. Po czasie oznaczonym Umowy, opłaty za minutę połączenia będą naliczane zgodnie ze stawką 0,49 zł.

Jedna stawka – oznacza zrównanie cennika za połączenia do sieci Play oraz pozostałych mniejszych operatorów. Pozostaje po zakończeniu umowy.

29gr za rozmowę w Plusie – jest to ta usługa: http://www.plus.pl/indywidualna/mixplus ... ZaRozmowe/ - czyli za połączenie w ramach sieci płacisz 29 groszy bez względu na czas trwania rozmowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Beavis
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2014, o 19:11

Re: mix6

Post autor: Beavis »

Dziękuję Pani Joanno za jasne i piękne wytłumaczenie :-)
ODPOWIEDZ