Jaki telefon w mixie 30-50zł

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
hazard
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 cze 2014, o 17:14

Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: hazard »

Interesuje mnie mix 24 doładowania za 30 / 40 / 50zł z tym że nie wiem jaki smartfon wybrać, oczywiście liczę na opcję bez dopłaty a do namysłu mam jeszcze miesiąc lecz już powoli zaczynam się do tego przymierzać.

Na razie błądzę pomiędzy nokią x a samsungiem galaxy trend, tych chińczyków typu prestigio czy kazam nawet nie rozważam bo baterie do tego ciężko kupić a co w przypadku poważniejszej awarii.
Generalnie dla mnie najważniejszym atutem jest bateria , przynajmniej te 4h aktywnego ekranu z 3g i transmisją danych to minimum na jedno ładowanie, użytkuje raczej prostych aplikacji typu everynote any.do messneger Opera Mini Player Pro a z gier to tylko gametwist i book of ra.
Miło by było gdyby również ten telefon umożliwiał łatwego roota oraz miał dobrze działającego cyanogenmoda, nie wiem jak z innymi markami ale samsung z touchwizem to tragedia po wgraniu cygana dopiero można cokolwiek na nim robić.
Tak więc co z tego wybrać bo już powoli zaczyna mi brakować pomysłów
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: poison989 »

hazard pisze:Interesuje mnie mix 24 doładowania za 30 / 40 / 50zł z tym że nie wiem jaki smartfon wybrać, oczywiście liczę na opcję bez dopłaty a do namysłu mam jeszcze miesiąc lecz już powoli zaczynam się do tego przymierzać.

24x30 najlepszym wyborem jest chyba LG L5 II

24x40 LG L5 II (najtańszy) potem LG L7 II, LG L70 - skłaniałbym się chyba ku LG L70

24x50 LG L5 II (najtańszy) potem LG L7 II, LG L70 i Xperia M - skłaniałbym się chyba ku LG L70 http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6989/6985/8009/7178/


jakoś wyszły same LG bez samsungów ponieważ pod względem specyfikacji bateria/RAM/ROM wypadają najlepiej... w internecie na pewno znajdziesz recenzje prosto od osób które je używały bądź testowały i pomogą Ci podjąć ostateczny wybór. Nie wiem też ile maksymalnie na telefon możesz przeznaczyć - może się też okazać że taniej wyjdzie kupno telefonu na wolnym rynku z ofertą na kartę... czasami nawet kupno telefonu na raty + karta wychodzi taniej niż telefon + mix, ale każdy ma inne preferencje więc wybór ostateczny należy do Ciebie :-)

ps. przez miesiąc mogą wejść nowe telefony pozmieniać się ceny więc to jest tylko poglądowe.

>>> ceny telefonów brałem z cennika Plus Mix z pakietem internetowym na próbę. <<<
szyzag123
PlusManiak
Posty: 140
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 20:22

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: szyzag123 »

Poison - 989 : a co sądzisz o Sony Xperia E (36x30zł - 99zł) lub Sony Xperia E1 (36x30zł - 149zł). Zastanawiałem się nad Nokią Lumią 520 jednak Android i Google Play wg mnie daje więcej :)
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: poison989 »

szyzag123 pisze:Poison - 989 : a co sądzisz o Sony Xperia E (36x30zł - 99zł) lub Sony Xperia E1 (36x30zł - 149zł). Zastanawiałem się nad Nokią Lumią 520 jednak Android i Google Play wg mnie daje więcej :)
chyba bym jednak zainwestował w telefon który ma minimum 1 GB RAMu, ponieważ gwarantuje płynniejszą pracę telefonu... Musisz pamiętać, że system android pracuje non stop i pochłania sporą część dostępnej pamięci RAM...

a masz cenę LG L7 II w opcji 36x30? poza tym np. LG L5 II ma ekran IPS, (soniacze niestety nie) co daje możliwość swobodnego korzystania z telefonu w ostrym słońcu (sam mam BB Q5 z IPS i wiem, że nigdy nie kupię telefonu bez IPS). Czasami jest też potrzeba np. zrobienia zdjęcia tekstu no i tu soniacze najprawdopodobniej też zawiodą... Sony na którego zwróciłbym uwagę to SX L ale cenowo tak fajnie nie wygląda :-D
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: lodyga »

szyzag123 chyba nie miałeś nigdy w rękach niczego z windowsem skoro sądzisz że andek daje więcej....
Poważnie potrzebujesz sryliarda gier i 4 różnych latarek? Czy wystarczy Ci jedna bądź dwie i 200 gier?
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
szyzag123
PlusManiak
Posty: 140
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 20:22

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: szyzag123 »

Mi telefon do apek i gierek nie potrzebny. Telefon jest od dzwonienia, odbierania i wysyłana smsów. A na apki to przyjdzie czas : jakaś przeglądarka napewno i jakaś jedna może 2 gierki. Nic po za tym.
szyzag123
PlusManiak
Posty: 140
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 20:22

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: szyzag123 »

poison989 pisze:
szyzag123 pisze:Poison - 989 : a co sądzisz o Sony Xperia E (36x30zł - 99zł) lub Sony Xperia E1 (36x30zł - 149zł). Zastanawiałem się nad Nokią Lumią 520 jednak Android i Google Play wg mnie daje więcej :)
chyba bym jednak zainwestował w telefon który ma minimum 1 GB RAMu, ponieważ gwarantuje płynniejszą pracę telefonu... Musisz pamiętać, że system android pracuje non stop i pochłania sporą część dostępnej pamięci RAM...

a masz cenę LG L7 II w opcji 36x30? poza tym np. LG L5 II ma ekran IPS, (soniacze niestety nie) co daje możliwość swobodnego korzystania z telefonu w ostrym słońcu (sam mam BB Q5 z IPS i wiem, że nigdy nie kupię telefonu bez IPS). Czasami jest też potrzeba np. zrobienia zdjęcia tekstu no i tu soniacze najprawdopodobniej też zawiodą... Sony na którego zwróciłbym uwagę to SX L ale cenowo tak fajnie nie wygląda :-D
Nad tymi LG L5 i L7 też się zastanawiałem. Musiałbym rozejrzeć się cenowo jak to wygląda. Ja człowiek niewymagający jestem. Nie muszę mieć jak tu powiedziała przedmówczyni "sryliarda aplikacji".
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: poison989 »

wysłałem Ci wiadomość ;-)
hazard
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2014, o 17:14

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: hazard »

A macie jakieś propozycje pomijając lg bo za tą marką zbytnio nie przepadam. Kryteria z 1 posta aktualne
Awatar użytkownika
poison989
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 16 paź 2010, o 13:01
Kontakt:

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: poison989 »

hazard pisze:A macie jakieś propozycje pomijając lg bo za tą marką zbytnio nie przepadam. Kryteria z 1 posta aktualne
Samsung galaxy trend, sony xperia E lub E1, Kazam 4, Huawei Ascend Y530, Samsung Galaxy Young
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon w mixie 30-50zł

Post autor: lodyga »

Weź Xperie lub Trenda...Jeśli lubisz większe wyświetlacze....
Young ma mały wyświetlacz...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ODPOWIEDZ