2 różne stany konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 2 różne stany konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj annat53,
annat53 pisze:po wyłączeniu internetu
Zapewne przy włączonej transmisji danych przez aplikacje działające w tle, nastąpiło połączenie z internetem i stąd opłaty, o których piszesz.
annat53 pisze:Telefon Microsoft Lumia 550.
Smartfony (i ich aplikacje działające w tle) są naprawdę w stanie pobrać duże ilości danych w bardzo krótkim czasie :-/. Aby sytuacja nie powtórzyła się, rozważ aktywację, któregoś z pakietów internetowych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
annat53
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2016, o 20:19

Re: 2 różne stany konta

Post autor: annat53 »

wiem, ze smartfon pobiera dane , ale tu się stało coś bardzo dziwnego, Na koncie było ok 80 zł , po przełożeniu karty do nowego telefonu smartfona stan konta zmalał drastycznie do ok 3 zł !!!. Dodam ze po uruchomieniu telefonu nie uruchamiałam internetu , tylko działały aplikacje w tel, te niepotrzebne usunęłam. Jak wstrzymałam również transmisje danych to nagle na koncie pojawiło się ok 23 zł . To już w ogóle było dziwne, ale gdzie jest ta reszta pieniędzy? Obawiam się , że zainteresuję się ofertą od innego operatora

Edycja:


i to wszystko zadziało się w parę godzin operując na tym nowym telefonie!
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, o 18:37 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 2 różne stany konta

Post autor: Joanna_Plus »

annat53,
annat53 pisze:Jak wstrzymałam również transmisje danych to nagle na koncie pojawiło się ok 23 zł .
Tę kwestę wyjaśnialiśmy np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... =60#p63524.
annat53 pisze:i to wszystko zadziało się w parę godzin operując na tym nowym telefonie!
Tak jak pisałam:
Joanna_Plus pisze:Smartfony (i ich aplikacje działające w tle) są naprawdę w stanie pobrać duże ilości danych w bardzo krótkim czasie :-/.
annat53 pisze:ale gdzie jest ta reszta pieniędzy?
Samodzielnie weryfikacji z tytułu jakich usług, powstały dane naliczenia, można dokonać w mobilnej wersji aplikacji Plus online.
Przy jej pobieraniu należy pamiętać o zabezpieczeniu kosztów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ