Druga umowa - mix plus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Layla1991
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lip 2014, o 11:54

Druga umowa - mix plus

Post autor: Layla1991 »

Witam,
posiadam już dwie umowy w plusie - jeden abonament i jeden mixplus. Chciałabym podpisać kolejną, trzecią umowę - w mixie. Najbardziej odpowiada mi podpisanie umowy przez internet, jednak nie wiem, jak zrobić to bez konieczności uzupełniania wszelkich danych (podpisać umowę na te same dane, na których funkcjonują już dwie poprzednie umowy). Czy jest to możliwe? I jeśli tak, jak to zrobić
Z góry dziękuję za pomoc
Joanna
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Druga umowa - mix plus

Post autor: Krzysiek_Plus »

Layla1991, przy składaniu zamówienia przez sklep internetowy należy podać wszystkie dane wymagane w formularzu, nie ma innej możliwości.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Layla1991
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 5 lip 2014, o 11:54

Re: Druga umowa - mix plus

Post autor: Layla1991 »

A jak wygląda sprawa z drugim dokumentem potwierdzającym? Bo doczytałam gdzieś, że jeśli jest się klientem plusa więcej niż 6 miesięcy wymagany jest tylko dowód, ale na stronie zamówień należy wybrać jakikolwiek inny dowód (legitymacja studencka, emeryta, itp). Czy jest on wymagany czy wystarczy sam dowód? Jeden z numerów posiadam już ok 19 lat, drugi jakies 5.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Druga umowa - mix plus

Post autor: Magda_Plus »

Layla1991 - w przypadku zamówienia składanego w Sklepie internetowym, konieczne jest dostarczenie drugiego dokumentu potwierdzającego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ