Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
juraswspcywil
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lip 2014, o 19:35

Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: juraswspcywil »

Witam.
Chciałabym dowiedzieć się jak długo może trwać realizacja zamówienia w sklepie internetowym?? Dziękuje za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: Krzysiek_Plus »

juraswspcywil, około 5 dni roboczych ( od momentu złożenia zamówienia, do dostarczenia przesyłki), zamówienia złożone dzisiaj, będą dostarczone w piątek.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
juraswspcywil
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 lip 2014, o 19:35

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: juraswspcywil »

A zamówienia które zostały złożone 3 lipca kiedy zostaną wysłane??
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: Krzysiek_Plus »

juraswspcywil, najprawdopodobniej jutro, a dostawa w środę. Informacje otrzymasz na @.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
juraswspcywil
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 lip 2014, o 19:35

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: juraswspcywil »

Czyli jest możliwość, że zamówienia z 3 lipca zostaną dziś wysłane?? Zależy mi na tym by przesyłka doszła do konca tyg gdyż w niedziele wyjeżdżam, a wiem że przesyłkę może odebrac tylko osoba na ktorą sporządzona jest umowa..

edit: Dziś dostalam taka wiadomosc dot. statusu przesyłki "Chciałabym poinformować, że przewidywalna data doręczenia przesyłki to dzień: 08.07.2014 r. w godzinach 10:00 -12:00.

Dodam, że przesyłkę wyślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX. W momencie przekazania przesyłki do firmy kurierskiej, otrzyma Pani jej numer, który umożliwia śledzenie jej statusu na stronie internetowej: http://k-ex.pl/

Informację o statusie przesyłki można również uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą kurierską K-EX, pod numerami: 41 3106800, 22 2122800. Połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora."

Ale nie otrzymałam jeszcze numeru przesyłki, więc skad data doreczenia 8.07.???

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 8 lip 2014, o 12:41 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie postów od jednego autora z tego samego dnia
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: Magda_Plus »

juraswspcywil czy przysyłka została doręczona. Numer przesłki powinien być wysłany do Ciebie SMS-em.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
juraswspcywil
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 lip 2014, o 19:35

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: juraswspcywil »

Tak, przesyłka została dostarczona. Ale nie otrzymałam na maila ani smsem zadnego nr przesyłki.

Mam za to jeszcze jedno pytanie. Nie mogę znaleźć kodu PIN. Wyczytałam, że zostanie on wysłany na maila po otrzymaniu przez Plus podpisanej umowy.
Ale przeczytałam też, że istnieje możliwość samodzielnej aktywacji. Można to zrobić przy użyciu hasła aktywacyjnego (zostanie wysłane drogą elektroniczną) oraz kodu aktywacyjnego (informacja o kodzie znajduje się w przesyłce dostarczonej przez firmę kurierską).
Tyle tylko że linku do strony umożliwiającej zrobienie aktywacji nie dostałam (na stronie napisane jest ze dostaje link w momencie gdy przesyłka ma status "Przekazane do kuriera", oraz nie mogę znaleźć kodu aktywacyjnego.
Czy ja taka aktywację mogę wykonać w ogole? Czy muszę czekać az zrobi to operator?
Proszę o odpowiedz.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: Ewa_Plus »

juraswspcywil -
kody PIN i PUK możesz uzyskać (po aktywacji numeru) mailowo wysyłając pytanie na esklep@plus.pl z adresu e-mail, który był podany podczas składania zamówienia. W treści wiadomości trzeba podać numer zamówienia, którego to dotyczy.

Aktualnie nie ma już czegoś takiego jak samodzielna aktywacja. Następuje ona automatycznie po wpłynięciu do nas podpisanych dokumentów, chyba że składając zamówienie nie zgodziłaś się na aktywację przed 10 dniami, żeby zachować prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. W takim przypadku aktywacja następuje dopiero po 10 dniach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
juraswspcywil
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 lip 2014, o 19:35

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: juraswspcywil »

A czy zostane poinformowana w jakis sposob o tej aktywacji?
Wyraziłam zgodę na tą aktywację przed 10 dniami.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zamówienia w e sklepie- czas realizacji

Post autor: Ewa_Plus »

Nie ma powiadomienia niestety :(
Zazwyczaj aktywacja następuję między 4-7 dniem od momentu odebrania przesyłki od kuriera i podpisaniu dokumentów.
Ale podeślij mi ten nowy numer telefonu lub numer zamówienia przez ten formularz - poproszę obsługę SI, żeby to ręcznie co jakiś czas sprawdzali i żeby wysłali Ci maila, z kodami PIN i PUK, jak już aktywacja przejdzie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ