Zerwanie umowy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
madi93
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lip 2014, o 23:49

Zerwanie umowy

Post autor: madi93 »

Mam aktualnie telefon w taryfie Plus Mix, moja umowa obowiązuje do 19.10.2015, jednak wykorzystałam już ilość obowiązujących doładowań, czyli ta umowa już mi sie skończyła. I chcę zostać przy starym numerze, jednak nie chcę już przedłużać tej umowy. Więc co ja powinnam teraz zrobić? Iść teraz albo może jakoś wcześniej do salonu plusa i powiadomić o tym? Czy już jest za późno? Bo według mnie automatycznie nikt nie może przedłużyć mi umowy skoro nie ma tam mojego podpisu :)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Zerwanie umowy

Post autor: habish »

Twoja umowa już się skończyła. Możesz teraz zasilać konto kiedy chcesz.
Możesz także zmienić taryfę na jedną z taryf Plus na kartę.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zerwanie umowy

Post autor: pepcia2 »

Po kolejnym zasileniu Twój nr przejdzie na pokontraktowy system zasileń ( w skrócie: wszystko tak jak miałaś w mix, tylko ważność konta po zasileniu będzie zgodna z wysokością zasilenia. np. za 30zł na 30dni, za 50zł na 90dni )
Mozesz przejść do oferty simplus do taryfy PNK więcej w Plusie, tu szczegóły http://www.plus.pl/indywidualna/mixplus ... saNaKarte/
madi93
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lip 2014, o 23:49

Re: Zerwanie umowy

Post autor: madi93 »

Uff to dobrze, bo już myślałam, że coś przeoczyłam, ale jeśli tak to ok, dzięki za info :)
aina
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2014, o 16:12

Re: Zerwanie umowy

Post autor: aina »

chciałam zapytać czy po wykorzystaniu wszystkich doładowań muszę złożyć wniosek albo jakieś podanie o rezygnację z MixPlusa, czy po prostu po wykonaniu wszystkich zasileń umowa automatycznie przestaje obowiązywać ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zerwanie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

aina - nie musisz składać wniosku. Jak minie okres ważności ostatniego zasilenia, to numer zostanie automatycznie dezaktywowany.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ