Zmiana właściciela numeru

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
doktorarca
PlusManiak
Posty: 54
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 lip 2014, o 15:50

Zmiana właściciela numeru

Post autor: doktorarca »

Dzień dobry

to mój pierwszy post, więc proszę o trochę wyrozumiałości, jeśli nie jest on w odpowiednim dziale, bądź jest źle zatytułowany.

W 2003 roku tato zakupił na siebie telefon z numerem w plus mix. W praktyce ten numer od tego czasu należy do mnie, ja go używam do dnia dzisiejszego. W miedzy czasie kilka lat temu przeszedłem z mix'a na plus na kartę.

Chciałbym jednak przejść na abonament w ofercie bez telefonu. Mam następujące pytania:
1. Chcę także, aby numer tzn. dane o właścicielu, przeniesiono z taty na mnie. Jak mam to zrobić??
2. Czy w razie przejścia z plus na kartę na abonament, muszę przedstawiać jakieś zaświadczenie o zarobkach?? Mam 25 lat, i dopiero od września będę miał stałe zatrudnienie jako nauczyciel w szkole.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana właściciela numeru

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj doktorarca,

w przypadku numeru Plus na Kartę można bezpłatnie przepisać go z jednej osoby ba drugą. Tutaj znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.

Zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane, ale poza dowodem osobistym musi być jeszcze inny dokument. Jeśli zaświadczenia o zatrudnieniu jeszcze nie masz, to możesz go zastąpić jednym z dokumentów wymienionych na tej stronie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Zmiana właściciela numeru

Post autor: jojo »

Witam
Podczas zmiany właściciela nr środki i usługi na karcie pozostają bez zmian? Posiadam taryfę Nowy Plush

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana właściciela numeru

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj jojo,
jojo pisze:Podczas zmiany właściciela nr środki i usługi na karcie pozostają bez zmian? Posiadam taryfę Nowy Plush
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jojo
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2014, o 19:09

Re: Zmiana właściciela numeru

Post autor: jojo »

Dzięki za szybką odpowiedź :-)

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ