Błąd z wysłaniem sms-a

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
seba121
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:03

Błąd z wysłaniem sms-a

Post autor: seba121 »

Mój telefon jak wysyła sms np. pod numer 60555 powiadamia mnie, że wiadomość nie została wysłana. Możecie mi pomóc, bo kasę mi zżera przez to, że nie mogę wysłać tego smsa.




Od sl@w_es:
Regulamin PlusForum pkt 10 - korekta błędnej pisowni:
- blond (w tytule wątku)
- pomuc
- zrzera
Poprawną pisownię wyróżniono w poście.
Mooonia
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2014, o 17:46

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: Mooonia »

seba121 pisze:Mój telefon jak wysyla sms np pod numer 60555 powiadamia mnie ze wiadomosc nie zostala wyslana mozecie mi pomuc bo kase mi zrzera przez to ze nie moge wyslac tego smsa

Skoro nie możesz go wysłać, to raczej pieniądze z konta nie powinny Ci znikać. Jednak jeżeli tak jest, to może po prostu występuje jakiś błąd, czasami tak jest, że nie można wysłać jakiegoś sms'a z niewiadomych powodów. Spróbuj wyłączyć i włączyć telefon, może błąd ustąpi. A powiedz mi co to za usługa pod tym numerem 60555?
Pozdrawiam ;-)
seba121
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:03

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: seba121 »

do oglondania filmuw kod aktywacyjny mi pod to przyszedl i drugi sms ze co tydzien zabierac bendzie mi 6 zl z vat wylonczylem telefon i dalej nie dziala
Mooonia
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2014, o 17:46

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: Mooonia »

seba121 pisze:do oglondania filmuw kod aktywacyjny mi pod to przyszedl i drugi sms ze co tydzien zabierac bendzie mi 6 zl z vat wylonczylem telefon i dalej nie dziala
Ale zaraz, bo sie pogubiłam. Ty chcesz to zupełnie wyłączyć czy chcesz, aby działało tylko szukasz powodu dla którego nie możesz wysłać tego smsa?
seba121
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:03

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: seba121 »

chce zeby wylonczyc tom oplate ale nie moge wyslac sms i szukam powodu dlaczego nie moge wysylac smsuw tego typu
Mooonia
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2014, o 17:46

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: Mooonia »

seba121 pisze:chce zeby wylonczyc tom oplate ale nie moge wyslac sms i szukam powodu dlaczego nie moge wysylac smsuw tego typu
A może po prostu zabrakło już Ci funduszów na koncie?
seba121
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:03

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: seba121 »

nie bo nieraz prubowalem np do gierek wysylac takie sms i pisalo ze wiadomosc nie zostala wyslana a mialem o 5 zloty więcej niz potrzeba na oplate
Mooonia
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2014, o 17:46

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: Mooonia »

Hm, a może po prostu zadzwoń do Biura Obsługi? Oni wyłączą Ci to na pewno bez żadnego problemu.
Numer do Biura to 2601, wybierz konsultanta i powiedz mu jaki masz problem :)
seba121
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:03

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: seba121 »

ok zobzcze co zrobi
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: blond z wyslaniem sms-a\

Post autor: Magda_Plus »

seba121, Monnnia - chodzi o subskrypcję. seba włączył subskrypcję usług MT. Na szczęście może to wyłaczyć.

Wyłączenie usługi odbywa się poprzez wysłanie na podany numer serwisu wiadomości dezaktywującej o treści STOP nazwa_serwisu np: STOP MILOSC.

Sprawdzenie nazwy włączonej usługi jest możliwe przez:

- wysłanie SMS o treści LISTA pod numer 8888 lub
- wysłanie SMS o treści POMOC pod numer danego serwisu.

Istnieje również możliwość czasowej dezaktywacji wszystkich serwisów, poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści Start blokada pod numer 8888. (W celu ponownej aktywacji wszystkich wcześniej subskrybowanych serwisów, należy wysłać wiadomość SMS o treści Stop blokada pod numer 8888).

Na terenie kraju wysłanie wiadomości pod numer 8888 jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie usługi: http://www.plus.pl/rozrywka_i_informacj ... 3_2012.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ