Kupno telefonu przez internet

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Domis
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2014, o 11:28

Kupno telefonu przez internet

Post autor: Domis »

Witam,
otóż zamierzam kupić smartfona w Plus Mix na kartę, że mam płacić 30 zł doładowaniem. Mam pewne pytanie związane z zamówieniem tego telefonu.

Czy mogę dostać kuriera który pobierze ze mnie opłatę ponieważ nie posiadam konta bankowego ani nikt z mojej rodziny?

Czy kupienie telefonu Prestigio PSP 5457 Duo doładowania na 30 zł będzie wyglądało w taki sposób:

1. Kupuję ten telefon zamawiam go przez internet.
2. Kurier dowozi mi telefon po czym ja go opłacam i podpisuję umowę.
3. Wkładam do telefonu kartę sim i aktywuję go po czym doładowuję konto za 30 zł i tak co miesiąc.

Jest jeszcze opcja z internetem na stałe, więc musiałbym przez pierwsze 12 miesięcy płacić po 30 zł, a potem po 60?

Następne pytanie: czy można jakoś anulować w ofercie Pakiet MB na próbę w Plus Mix "Pakiet 70 min do wszystkich sieci za 20 zł (pobierane z kwoty doładowania)"?
Ostatnio zmieniony 20 lip 2014, o 12:22 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu
Anartis
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 11 lip 2014, o 22:48

Re: Kupno telefonu przez internet

Post autor: Anartis »

Tak jak wspomniałeś, kurier przyjeżdża z umową oraz telefonem. Podpisujesz umowę, płacisz za telefon i po transakcji. A jak jest z aktywacją, to nie wiem ale chyba trzeba trochę poczekać jeżeli to jest pierwsza umowa.

Co do innych pytań, to nie znam odpowiedzi gdyż nie orientuję się na temat nowych promocji.
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Kupno telefonu przez internet

Post autor: ekdar »

Domis pisze:(...) czy można jakoś anulować w ofercie Pakiet MB na próbę w Plus Mix "Pakiet 70 min do wszystkich sieci za 20 zł (pobierane z kwoty doładowania)"?
Tego pakietu nie można wyłączyć.
Weź ofertę elastyczną to tego pakietu mieć nie bedziesz.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2014, o 09:37 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ograniczenie cytowanego postu do frazy na którą odpowiedziano.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupno telefonu przez internet

Post autor: Ewa_Plus »

Potwierdzam odpowiedzi moich poprzedników. Jeśli chodzi o aktywację, to wszystko zależy od tego, czy podczas składania zamówienia wyrażona była zgoda na aktywację przed 10 dniami, czy nie. Zgoda taka oznacza rezygnację z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 10 dni.
Jeśli jednak wyraziłeś taką zgodę, to aktywacja nastąpi, jak tylko firma kurierska zwróci podpisane dokumenty. Zwykle trwa to ok. 4 dni roboczych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ