Rezygnacja z Mix Plusa Konwersja na abonament czy Plus na ka

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
fanatyklech
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:20

Rezygnacja z Mix Plusa Konwersja na abonament czy Plus na ka

Post autor: fanatyklech »

Witam
Proszę o pomoc w wyborze najlepszej przyszłej oferty dla mnie. Zostało mi 8 doładowań w MIX Plusie (36 doładowań po 40zł)z informacji które uzyskałem w salonie Plusa mogę w tym momencie przejść na abonament oferta bez telefonu- nie chcę telefonu.( z anulowaniem pozostałych 8 doładowań) :
Za 49,99zł brutto z e-fakturą nielimitowane smsy i rozmowy oraz 0,5GB Internetu umowa na 24 miesiące
Z innych forów internetowych wiem że niektórzy klienci „wyrwali” tą ofertę za 29zł brutto
W tym nielimitowane smsy i rozmowy oraz pakiet internetowy Non Stop 1GB bezpłatny przez 1 m-c na próbę, późniejsza opłata 10zł i co najważniejsze dla mnie umowa na 18 miesięcy.
Jakie wymagania muszę spełnić aby powyższa oferta została mi zaproponowana? Czy jest w ogole możliwość zaoferowania mi tej propozycji przy 8 doładowaniach które mi zostały.
A druga opcja która również świta w mojej głowie to doładowanie jednorazowo 8 razy mojego mix i przeniesienie numeru do Plusa na kartę. Czy wtedy środki zgromadzone na moim koncie również zostaną przeniesione??
Nie ukrywam że być może wyjadę za granice i opcja Plus na kartę byłaby dla mnie zdecydowanie atrakcyjniejsza niż abonament.
Drodzy forumowicze proszę o porady jaką oferta będzie dla mnie najkorzystniejsza Plus na kartę czy abonament . Dodam że nie chcę wydawać na telefon więcej niż 50zł miesięcznie, a chciałbym za to otrzymać jak najwięcej :) Z ważnych informacji większość znajomych do których dzwonię ma telefony w innych sieciach niż Plus, 0,5GB to minimalny pakiet Internetu jaki potrzebuję. Jeżeli już Plus na kartę to jaka taryfa najkorzystniejsza dla mnie?
Proszę o skonfigurowanie jakieś fajnej propozycji dla mnie. Dzięki za pomoc wszystkim :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rezygnacja z Mix Plusa Konwersja na abonament czy Plus n

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj fanatyklech,
fanatyklech pisze:Za 49,99zł brutto z e-fakturą nielimitowane smsy i rozmowy oraz 0,5GB Internetu umowa na 24 miesiące
Z innych forów internetowych wiem że niektórzy klienci „wyrwali” tą ofertę za 29zł brutto
Jeżeli na Twoim numerze pozostało 8 zasileń do końca obecnego kontraktu, to powyższy abonament jest najniższą wersją.
fanatyklech pisze:Czy wtedy środki zgromadzone na moim koncie również zostaną przeniesione??
Tak, saldo konta pozostaje.
fanatyklech pisze:Z ważnych informacji większość znajomych do których dzwonię ma telefony w innych sieciach niż Plus, 0,5GB to minimalny pakiet Internetu jaki potrzebuję.
Jeżeli chodzi o ofertę Plus na Kartę, to najkorzystniejszy wariant na połączenia/SMS-y do innych sieci, jest w taryfie Plus na Kartę Więcej do Wszystkich: http://www.plus.pl/na-karte.

W kwestii pakietów internetowych dostępna będzie opcja 1 GB za 13 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fanatyklech
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:20

Re: Rezygnacja z Mix Plusa Konwersja na abonament czy Plus n

Post autor: fanatyklech »

Joanna_Plus pisze:Witaj fanatyklech,
fanatyklech pisze: Jeżeli na Twoim numerze pozostało 8 zasileń do końca obecnego kontraktu, to powyższy abonament jest najniższą wersją.

a ile zasileń maksymalnie może pozostać do wykonania abym mógł skorzystać z oferty o której wspominałem wyżej 29złbrutto i która jest proponowana innym klientom?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rezygnacja z Mix Plusa Konwersja na abonament czy Plus n

Post autor: Joanna_Plus »

fanatyklech,

aktualnie niższe plany cenowe obowiązują po zrealizowaniu wszystkich dotychczasowych zobowiązań z obecnej umowy (z tym, że przy najniższych wariantach nie ma pakietów internetowych).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fanatyklech
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2014, o 15:20

Re: Rezygnacja z Mix Plusa Konwersja na abonament czy Plus n

Post autor: fanatyklech »

czyli nic specjalnego na chwilę obecną Państwo nie są mi w stanie zaoferować. przy wyborze abonamentu jakie są koszty roamingu minuty połączenia w wychodzącego i przychodzącego będąc w Anglii??
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rezygnacja z Mix Plusa Konwersja na abonament czy Plus n

Post autor: Joanna_Plus »

fanatyklech,

aktualnie, przy obecnie posiadanej umowie, możesz skorzystać z promocji przedstawionej przez pracownika salonu.

Pełen cennik dla taryf LTE znajdziesz na tej stronie: https://www.plus.pl/documents/16/72697f ... cc5deb820c.

Informacje na temat Roamingu i ewentualnych usług obniżających koszty, znajdują się tutaj: http://www.plus.pl/uslugi/roaming-w-abonamencie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ