Tańsze smsy do innych sieci.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Soledad90
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:25

Tańsze smsy do innych sieci.

Post autor: Soledad90 »

Czy w Plusie dostępne są atrakcyjne promocje dotyczące smsów do innych sieci? Obecnie mam Team7, ale zastanawiam się nad taryfą Plus na kartę Więcej do wszystkich. Większość znajomych i rodziny jest w Plusie, ale chłopak ma nr w Orange (sporo piszemy do siebie). Jaka opcja jest najlepsza? Ponadto czy dobrze zrozumiałam, że w promocji Więcej do Wszystkich obniżona cena smsów obowiązuje przez 30 dni, a potem powrót do 19gr za smsa - kartę doładowuję za 50zł co 3 miesiące, czyli tak naprawdę przez pozostałe 2 miesiące będę płacić podwyższoną stawkę? Czy promocje typu Nielimitowane smsy do wszystkich sieci jeszcze występują w Plusie?
Z góry dziękuję za odp.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Tańsze smsy do innych sieci.

Post autor: Joanna_Plus »

Soledad90,
Soledad90 pisze:Ponadto czy dobrze zrozumiałam, że w promocji Więcej do Wszystkich obniżona cena smsów obowiązuje przez 30 dni, a potem powrót do 19gr za smsa - kartę doładowuję za 50zł co 3 miesiące, czyli tak naprawdę przez pozostałe 2 miesiące będę płacić podwyższoną stawkę?
Zgadza się. Okres obowiązywania promocyjnych stawek to 30 dni.
Soledad90 pisze:Czy promocje typu Nielimitowane smsy do wszystkich sieci jeszcze występują w Plusie?
Tak, promocja ta działa w taryfie Plus na Kartę. Koszt miesięczny usługi to 5 zł. Po aktywacji, koszt wysłania SMS-a to 3 grosze.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Soledad90
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:25

Re: Tańsze smsy do innych sieci.

Post autor: Soledad90 »

Ale ta promocja obowiązuje tylko do Plusa czy tak jak w nazwie do wszystkich sieci (chodzi o nielimitowane smsy do wszystkich sieci)?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Tańsze smsy do innych sieci.

Post autor: Joanna_Plus »

Soledad90,

promocja Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, działa do wszystkich krajowych sieci komórkowych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Soledad90
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:25

Re: Tańsze smsy do innych sieci.

Post autor: Soledad90 »

Jakim kodem uruchomić promocję "SMS-y do wszystkich sieci za 3gr (5 zł miesięcznie)"? Ten ze strony http://www.plus.pl/uslugi/krotkie-kody- ... e-na-karte *136*11*03# nie działa (pisze, że mam skontaktować się z BOK).
Ponadto wybrałam taryfę PNK Więcej w Plusie, a po wybraniu *147# mam inf. że mam PNK w Sieci. Co jest grane?!
Jeśli nie w tej taryfie, to w jakiej będę miała tańsze smsy do innych sieci (ta opcja 30dni mało korzystna jest dla osób, które korzystają z zasileń 50zł i w górę)? Jakie opcje wchodzą w grę?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Tańsze smsy do innych sieci.

Post autor: Joanna_Plus »

Soledad90,

promocja ta działa tylko w taryfie Plus na Kartę. Jeżeli dokonałaś przejścia do oferty Plus na Kartę Więcej w Plusie, to z tej opcji nie będzie można skorzystać :-/. Aktualnie SMS-y do wszystkich sieci, będą dla Ciebie dostępne w taryfie Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów (pakiet dodawany po zasileniu konta).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ