Przejście z karty na abo. - absurdalna polityka

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dareios
PlusManiak
Posty: 77
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sie 2014, o 21:40
Lokalizacja: WL

Przejście z karty na abo. - absurdalna polityka

Post autor: dareios »

Mam pytanie w związku z tym, że przy ew. migracji za abo np. 49.99 - dla osób przechodzących z karty na abo kosztuje on 59.99. Plus to chyba jedyna sieć, która "wpadła" na taki pomysł. Chciałem zapytać czy operator ma zamiar się z tego wycofać, czy. ew można przekazać to osobom decyzyjnym? Osobiście miałem numer prepaid, który chciałem przenieść na abo, ale z powodu tej absurdalnej dopłaty po 7.5 letniej bytności w plusie zrezygnowałem i przeniosłem numer. Uznałem za absurdalne dopłacanie ekstra przez 24 miesiące za to, że po zmianie płaciłbym regularnie rachunki. :-/
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z karty na abo. - absurdalna polityka

Post autor: Joanna_Plus »

dareios,

o jakiej promocji piszesz? Masz na myśli ofertę Minuty wymienne na SMS-y/Pakiet danych?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dareios
PlusManiak
Posty: 77
Rejestracja: 7 sie 2014, o 21:40
Lokalizacja: WL

Re: Przejście z karty na abo. - absurdalna polityka

Post autor: dareios »

Chodzi o Tylko SIM..chyba. Po prostu jest tak, że przy przenoszeniu numeru z mixa na abo. mamy cenę za abo np. 49.99, ale przy konwersji z karty na abo. TEN SAM ABO. kosztuje 59.99.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z karty na abo. - absurdalna polityka

Post autor: Joanna_Plus »

dareios,

przy przeniesieniu numeru Plus na Kartę do oferty Plus Abonament, dostępny jest plan cenowy 49.99 zł (z e-Fakturą 39.99 zł) czy 59.99 (z e-Fakturą 49.99 zł) - http://www.plus.pl/documents/16/1291473 ... SIM+IV.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dareios
PlusManiak
Posty: 77
Rejestracja: 7 sie 2014, o 21:40
Lokalizacja: WL

Re: Przejście z karty na abo. - absurdalna polityka

Post autor: dareios »

Dokładnie chodzi mi o abo. z 0.5GB, który w ofercie Tylko SIM jest za 49.99, ale jak pisałem dla przenoszących numer z karty ma być za 59.99 i tak jest dokładnie w cenniku, który Pani tu wstawiła. O ten właśnie absurd mi się rozchodzi.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejście z karty na abo. - absurdalna polityka

Post autor: habish »

Przechodząc z Plus na Kartę na abo, jesteś traktowany jak nowy klient dlatego np za 49,99zł masz rozmowy i SMS bez limitu.
Przechodząc z Mixa na abo, jesteś traktowany jak stały klient i za 49,99zł masz rozmowy i SMS bez limitu + 0,5GB + 1 miesiąc rozmów na stacjonarne gratis.
ODPOWIEDZ