Limitowany starter a dostep do FIVB.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Limitowany starter a dostep do FIVB.

Post autor: Gryzzli »

Jak to w końcu jest - po wejściu na www.plus.pl/1siatkowka mając kartę SIM z tego limitowanego startera , akceptacji regulaminu i kliknięciu oglądaj wyskakuje mi taki komunikat.


Brak dostępu do Serwisu

Powodem może być to, że:

- zbyt dużo osób stara się skorzystać z Serwisu w chwili obecnej. Spróbuj ponownie za kilka minut lub

- nie jesteś uprawniony do skorzystania z Serwisu (szczegóły w Regulaminie Dostępu do Serwisu „Siatkówka"). Jeśli nie jesteś uprawniony, zapraszamy do zakupu Pakietu Siatkówka w IPLI na www.ipla.tv

W pierwszą opcje wątpie bo wszystko inne działa a wejść do serwisu próbowałem wielokrotnie
Druga opcja to jakaś farsa - Jak to nie jestem uprawniony???
Reklamujecie od jakiegoś czasu , że limitowany starter ten z 2gb za 15 zł wystarczy a tu lipa.
Uprzedzając pytania mam wystarczający sprzęt , ustawiony APN Plus , najnowszego firefoxa i czytałem wymagania techniczne z regulaminu.

Więc o co chodzi?
Obrazek
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Limitowany starter a dostep do FIVB.

Post autor: habish »

Gdzie widziałeś taką reklamę że wystarczy kupić ten limitowany starter aby mieć dostęp do transmisji?
Limitowanie polega na tym, że na start masz 2GB + szalik, normalnie jest tylko 1GB.

Aby mieć dostęp, musisz mieć ofertę kontraktową (Mix, Abonament, Internet), a nie na kartę.
Regulamin: https://www.plus.pl/documents/16/291bdf ... tkowka.pdf
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Limitowany starter a dostep do FIVB.

Post autor: Gryzzli »

W takim razie ta ulotka a zwłaszcza informacja zaznaczona przeze mnie na czerwono wprowadza klienta w błąd.Jest wyrażnie napisane że upoważnia do bezpłatnej transmisji!!!
Załączniki
plus-ulotka.jpg
Obrazek
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Limitowany starter a dostep do FIVB.

Post autor: habish »

Nie wprowadza.
Pisze wyraźnie: "bezpłatna transmisja danych"
Wykupujesz pakiet na ipli za 99zł a dzięki temu starterowi masz darmową transmisję danych.
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Limitowany starter a dostep do FIVB.

Post autor: Gryzzli »

Ech więc źle zrozumiałem :/ no nic szalik i tak fajny więc pieniądze na marne nie poszły :)
Obrazek
ODPOWIEDZ