Pomocy LG G Pro Lite!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
chemikpzw
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 sie 2014, o 14:10

Pomocy LG G Pro Lite!

Post autor: chemikpzw »

Czy jest jeszcze jakis salon w polsce gdzie dostane ten telefon? zamawiac juz nie beda do centrali to wiem na pewno po telefonie, obdzwoniel troche sklepow w calej polsce i nie ma nigdzie. Na stronie jest CHWILOWO NIEDOSTEPNY, czyli zapewne juz go nie bedzie. Pomóżcie mi zlokalizowac bo żona sie uparla na niego i koniec. Miedzy salonami mozna doslac kurierem w razie czego? Mam nadzieje ze czytaja to jacys pracownicy salonow... Ja potrzebuje go sciagnac do salonu w Przemyślu, ul.Franciszkańska 37. Chyba jest to mozliwe bo kiedys sciagali mi tak telefon z innego salonu z polski jak przedłużałem kolejna umowe.

Prosze pomożcie.
Konsument
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 16:50

Re: Pomocy LG G Pro Lite!

Post autor: Konsument »

Niestety telefon jest chyba wycofany ze sprzedaży. Sam na niego polowałem dla dziewczyny. Wreszcie się wkurzyłem, wziąłem byle jaki telefon, sprzedałem go i kupiłem nowy w sklepie dopłacając tyle ile Plus chciał dopłaty.
chemikpzw
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2014, o 14:10

Re: Pomocy LG G Pro Lite!

Post autor: chemikpzw »

obdzwonielm dzis prawie cala polske te salony co sa otwarte nigdzie nie ma
jutro mi maja pomoc w salonie w przemyslu cos poszukac w swojej sieci salonow, mam nadzieje ze sie uda bo mnie zona katuje strasznie z ta wielka patewlnia, ile Ci bateria trzyma?
Konsument
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 16:50

Re: Pomocy LG G Pro Lite!

Post autor: Konsument »

Wszystko zalezy od tego jak korzystasz. Ram trzyma dzień, a raz trzy.
ODPOWIEDZ