Alcatel OT Pop C7 w Mix'ie

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pancia111
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 wrz 2014, o 09:28

Alcatel OT Pop C7 w Mix'ie

Post autor: pancia111 »

Od wielu lat jestem wierna sieci Plus. Obecnie posiadam taryfę Simplus, jednakże chciałbym zmienić ją na Mix Plus ofertę elastyczną min. 30 zł. W tym celu przejrzałam ofertę telefonów na stronie Plusa, które ewentualnie interesowałyby mnie jako dodatek do umowy. Wybrałam Alcatel OneTouch Pop C7, który na ww stronie otrzymałabym za 3 zł przy wyborze oferty elastycznej min. 30 zł. Podczas wypełniania formularza online natknęłam się na rubrykę, w której należy podać drugi dokument uwierzytelniający. Takiego niestety nie posiadam, więc zadzwoniłam na infolinię Plusa, żeby dowiedzieć się, czy jest on konieczny do podpisania umowy. Miły Pan konsultant poinformował mnie, ze umowę i telefon mogę u niego zamówić telefonicznie i wtedy taki drugi dokument nie będzie wymagany. Ucieszyłam się z tej możliwości i byłam gotowa do zawarcia transakcji, ale gdy poinformowałam jaki telefon mnie interesuje, Pan konsultant stwierdził, iż takowy (Alcatel OT Pop C7) nie jest dostępny w ofercie MIX, a jedynie w abonamencie. Nie ukrywam, ze byłam tym mocno zdziwiona. Na stronie Plusa oczywiście ten telefon można zakupić w Mix'ie. Wiec mam pytanie- czy Pan Konsultant nie jest dostatecznie poinformowany o ofercie sieci Plus, czy też jest to typowe robienie z ludzi idiotów przez Państwa sieć? Zawiodłam się na Plusie i rozważam wybranie oferty innego operatora, u którego nie będzie takich rozbieżności pomiędzy informacjami online i telefonicznie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Alcatel OT Pop C7 w Mix'ie

Post autor: Joanna_Plus »

pancia111,

model ten przewidziany jest również w ofercie Plus Mix, tym samym najmocniej przepraszam za zaistniałaś sytuację.

Sklep internetowy i BOK posiadają jednakże oddzielne stany magazynowe. Powyższa sytuacja może wynikała z faktu, że aktualnie ten telefon nie był po prostu dostępny.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ