Przejście z PNK na Plush'a

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: Remislanc »

Witam.
Na jednym z forów ktoś napisał, że przy zmianie taryfy z PNK na Plush stan konta ulega wyzerowaniu. Wiem, że to chyba niemożliwe ale wolę się upewnić...... :mrgreen:
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: 88michal »

stan konta pozostaje taki jaki był. Sprawdziłem. :)
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: Remislanc »

Dzięki 8-). A jaki masz termin ważności połączeń wychodzacych ? Nigdzie nie mogę znaleźć regulaminów.
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: 88michal »

waznnosc konta została taka sama jak była.. a regulaminow chyba nie ma jeszcze. :) ich strona już działa?
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: Remislanc »

Mam ważność do 05.2015. Obawiam się, że po zmianie taryfy tak pięknie nie będzie...... :-? A strona http://plushbezlimitu.pl/ bez zmian od wczoraj.
kaks
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 10:08

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: kaks »

Witam
Jakiś czas temu skończyła mi się umowa w MixPlusie, przeszłam na PNK by przedłużyć umowę, która wcześniej była zapisana na mamę.
Mam problem z internetem, wcześniej przy Pakiecie internetowym nonstop internet chodził bez zarzutu, nawet po wyczerpaniu MB. Teraz co chwile internet znika mimo, że Dane komórkowe są cały czas włączone.
Czym to może być spowodowane?
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: 88michal »

No ja miałem do 8.10.2014 i po zmianie nadal była taka ważność.. i jest nadal.
U ciebie to nie wiem.;)
a zauważyłem nie mogę się już logować na plus online pisze ze "dla ciebie jest nie dostępny" .. I nie wiem czy to przez zmiane na plusha czy może jeszcze jakies turbulencje od przeniesienia numeru z playa (od dzisiaj mam w plusie). Choć rano się logował do plus online.. hmm
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: 88michal »

kaks pisze:Witam
Jakiś czas temu skończyła mi się umowa w MixPlusie, przeszłam na PNK by przedłużyć umowę, która wcześniej była zapisana na mamę.
Mam problem z internetem, wcześniej przy Pakiecie internetowym nonstop internet chodził bez zarzutu, nawet po wyczerpaniu MB. Teraz co chwile internet znika mimo, że Dane komórkowe są cały czas włączone.
Czym to może być spowodowane?
wyłącz i włącz telefon.. może to pomoze
kaks
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 10:08

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: kaks »

88michal pisze:
kaks pisze:Witam
Jakiś czas temu skończyła mi się umowa w MixPlusie, przeszłam na PNK by przedłużyć umowę, która wcześniej była zapisana na mamę.
Mam problem z internetem, wcześniej przy Pakiecie internetowym nonstop internet chodził bez zarzutu, nawet po wyczerpaniu MB. Teraz co chwile internet znika mimo, że Dane komórkowe są cały czas włączone.
Czym to może być spowodowane?
wyłącz i włącz telefon.. może to pomoze
Pomaga ale tylko na chwilę.
Tak samo jak wyłączę i włączę Dane komórkowe. Strona się załaduje, a po chwili nic na internecie nie mogę zrobić
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Remislanc,

informacje tutaj: http://plushbezlimitu.pl/download/pliki ... a_za_0.pdf.

kaks,

nie zamieszczaj proszę tych samych postów w różnych wątkach. Temat tego, nie dotyczy problemów z połączeniami internetowymi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PawelWarszawa
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2013, o 20:09

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: PawelWarszawa »

To może ja przyłączę się do tematu, jako że ja także mam pytanie odnośnie przejścia z Plusa na Kartę do Plusha. Obecnie posiadam Plusa na Kartę (taryfa Więcej internetu i SMS-ów), jestem także użytkownikiem poczty mailowej, która dawniej była pod nazwą Simplusnet, a obecnie funkcjonuje pod ujednoliconą nazwą Plusnet (posiadam adres w formie mojanazwa@simplusnet.pl). Nie ukrywam, że sama skrzynka pocztowa, wspomniany adres, jak też i jej zawartość są dla mnie bardzo ważne. W związku z tym nasuwa mi się pytanie - czy wyżej wymienione rzeczy zostaną zachowane po przejściu z Plusa na Kartę do Plusha?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: Joanna_Plus »

88michal,

jak wygląda aktualnie dostęp do aplikacji Plus online?

PawelWarszawa,

tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: g-rs »

Mam również kilka pytań "technicznych" ;-)

1. Czy połączenia do Plusha są traktowane tak jak połączenia do sieci Plus. Mam do Plusa darmowe połączenia (taryfa Więcej w Plusie), więc mam nadzieję, że do Plusha również mogę dzwonić bez opłat?

2. Czy bonus 20 zł do każdego zasilenia powyżej 30 zł dotyczy także tych którzy przejdą do Plusha z Plusa na kartę?

3. Czy obecnie gdy taryfy "Więcej..." nie są już najnowszymi taryfami, istnieje jeszcze możliwość migracji do nich z którejś z taryf jeszcze starszych (np. Plus na Kartę)?

4. Czy po przejściu do Plusha będzie możliwość migracji do Plusa na kartę "Bez limitu..."?
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: 88michal »

g-rs pisze:Mam również kilka pytań "technicznych" ;-)

1. Czy połączenia do Plusha są traktowane tak jak połączenia do sieci Plus. Mam do Plusa darmowe połączenia (taryfa Więcej w Plusie), więc mam nadzieję, że do Plusha również mogę dzwonić bez opłat?
Tego nie wiem ale pewnie tak...
2. Czy bonus 20 zł do każdego zasilenia powyżej 30 zł dotyczy także tych którzy przejdą do Plusha z Plusa na kartę?
Tak , doyyczny. Ten bonus nie przepada. Ja przeszedłem do plus na karte więcej wszyscy, potem zmieniłem na plusha i dostałem bonus, a zaraz potem na Plus na kartę bez limitu. I nadal mam ten bonus.
3. Czy obecnie gdy taryfy "Więcej..." nie są już najnowszymi taryfami, istnieje jeszcze możliwość migracji do nich z którejś z taryf jeszcze starszych (np. Plus na Kartę)?
Nie wiem. :)
4. Czy po przejściu do Plusha będzie możliwość migracji do Plusa na kartę "Bez limitu..."?
Tak można mogrować, ja tak wczoraj zrobiłem z plusha przeszedłem do plus na karte bez limitu. Nie traci się zadnych wykupionych pakietów jak i bonusa za przejście. I póki co jest to za 0zł. (do 10 października).
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przejście z PNK na Plush'a

Post autor: 88michal »

Joanna_Plus pisze:88michal,

jak wygląda aktualnie dostęp do aplikacji Plus online?
działa już plus online. Dzięki :)
ODPOWIEDZ