Nowa taryfa PnK bez limitu

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: slamer »

Czy w tej taryfie,aktywując promocje Ja+ zawsze bez limitu w sieci,można jednocześnie aktywować rok ważności konta? Czy po aktywacji RWK ,można sobie doładowywać co 3 miesiące konto za 50 zł,mając darmowe rozmowy w plusie? Jest to możliwe?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

slamer,
slamer pisze:Czy w tej taryfie,aktywując promocje Ja+ zawsze bez limitu w sieci,można jednocześnie aktywować rok ważności konta?
Tak.
slamer pisze: Czy po aktywacji RWK ,można sobie doładowywać co 3 miesiące konto za 50 zł,mając darmowe rozmowy w plusie?
Można, a nawet trzeba ;-). Promocja Ja + Zawsze bez limitu w sieci wymaga zasileń konta, ponieważ one nadają termin ważności w tej usłudze. Jest on uzależniony od wprowadzonego nominału. Szczegóły w regulaminie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: habish »

Promocje z No Limit tylko do Plusa:
Taryfa: PNK BL - Nazwa promocji: „Ja + Zawsze bez limitu w sieci”
Taryfa: JA+ - Nazwa promocji: „Ja + Zawsze bez limitu w Plus”

Teraz bez sprawdzenia jaką dokładnie ktoś ma taryfę (*147#) strach mu coś doradzić na forum bo promocje w obydwu taryfach mają prawie identyczne nazwy (swoją drogą nie wiem jaki był sens dodawania w nazwach promocji w taryfie PNK BL słowa JA+). A te same krótkie kody włączają w każdej z tych dwóch taryf różne promocje. :-/
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: slamer »

Uważam że ta taryfa jest najbardziej przystępna.Ładuję konto za 100 zł,aktywuje RWK,mam darmowe rozmowy i smsy w plusie przez 6 miesięcy, i tylko przez pół roku pobiera mi środki w wysokości 10 zł/miesiąc za darmowe rozmowy w sieci.Dodatkowo jest możliwa opcja teleprzelewu z tej i starszych taryf.W taryfie nowszej Ja+ na kartę,żeby mieć darmowe rozmowy w sieci aktywując RWK ,przez 12 miesięcy pobiera opłatę 10 zł i nie ma możliwości teleprzelewu.Wychodzi drożej.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: habish »

Teleprzelew działa w JA+
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: slamer »

Myślałem że w najnowszej taryfie nie ma opcji teleprzelewu :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

slamer,

w przypadku taryfy Plus na Kartę bez limitu, można aktywować dwie promocje obniżające koszty na połączenia i SMS-y w ramach sieci: Ja + Zawsze bez limitu w sieci (za 0 zł, ale za koniecznością zasilania konta w celu nadania usłudze terminu wazności) oraz Rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci (za 10 zł/30 dni).
slamer pisze:W taryfie nowszej Ja+ na kartę,żeby mieć darmowe rozmowy w sieci aktywując RWK ,przez 12 miesięcy pobiera opłatę 10 zł
W przypadku tej oferty zaś opcja bezpłatna czyli Ja + Zawsze bez limitu w Plus nie łączy się z promocją Rok Ważności Konta.
patryk7588 pisze:Teleprzelew działa w JA+
Potwierdzam :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zbyszek85
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 5 sty 2017, o 12:52

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: zbyszek85 »

Witam
Posiadam ofertę PnK bez limitu i chciałbym się zapytać czy istnieję możliwość wykupienia jakiś pakietów sms do wszystkich sieci i jakiś darmowych minut do wszystkich sieci, powiedzmy w kwocie do 15zł za oba pakiety. Mało korzystam z tego nr i nie chciałbym płacić 30zł za nielimitowane sms i rozmowy do wszystkich sieci.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj zbyszek85,

w przypadku tej taryfy promocja Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich kosztuje 30 zł. Pakiet SMS-y bez limitu do wszystkich sieci to koszt 10 zł.

Wszystkie pakiety i promocje dostępne w poszczególnych taryfach znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miki524
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 mar 2017, o 16:40

Pakiet ?

Post autor: miki524 »

Witam
Kiedys mialem pakiet rozmowy i sms do wszystkich sieci i dodatkowo pakiet internetu 0,5GB. teraz chciałbym miec Rozmowy i SMS do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz w tym jakiś pakiet internetu chociaż 1GB. Da rade?

Moja taryfa to Plus na Karte
Ostatnio zmieniony 8 mar 2017, o 17:15 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet ?

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj miki524,
miki524 pisze:Moja taryfa to Plus na Karte
miki524 pisze:Kiedys mialem pakiet rozmowy i sms do wszystkich sieci i dodatkowo pakiet internetu 0,5GB.
W tej taryfie nie ma takiej promocji. Podaj mi proszę co dokładnie dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodu *147#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miki524
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 mar 2017, o 16:40

Re: Pakiet ?

Post autor: miki524 »

Aktywna taryfa PnK bez limitu.

Aktualnie mam pakiet rozmowy i sms bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 1GB. A zdarza sie ze wisze kilka razy po ponad 0,5h lub 1h ze stacjonarnym.

A w JA+ Na Kartę tez nie ma?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

miki524,

jeżeli aktualnie posiadasz taryfę Plus ns Kartę bez limitu to do promocji, którą już posiadasz
miki524 pisze:Aktualnie mam pakiet rozmowy i sms bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 1GB.
możesz dokupić pakiet 200 minut na połączenia stacjonarne. Informacje na ten temat w naszym FAQ.
miki524 pisze:A w JA+ Na Kartę tez nie ma?
W tej taryfie możesz skorzystać ewentualnie z promocji Ja + Rozmowy do wszystkich:
3. Promocja obejmuje:
1) wykonywanie nielimitowanych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych3 oraz
2) wykonywanie nielimitowanych połączeń za 0 zł do krajowych sieci stacjonarnych4 oraz
3) bezpieczny Pakiet internetowy 5 MB na krajową transmisję danych („Pakiet internetowy”).
Wszystkie pakiety i promocje dostępne w naszych taryfach znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: g-rs »

Joanna_Plus pisze:
miki524 pisze:A w JA+ Na Kartę tez nie ma?
W tej taryfie możesz skorzystać ewentualnie z promocji Ja + Rozmowy do wszystkich:
3. Promocja obejmuje:
1) wykonywanie nielimitowanych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych3 oraz
2) wykonywanie nielimitowanych połączeń za 0 zł do krajowych sieci stacjonarnych4 oraz
3) bezpieczny Pakiet internetowy 5 MB na krajową transmisję danych („Pakiet internetowy”).
Wszystkie pakiety i promocje dostępne w naszych taryfach znajdziesz w naszym FAQ.
Pakiet na stacjonarne także jest:
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?p=192001#p192001
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

g-rs,
g-rs pisze:Pakiet na stacjonarne także jest:
viewtopic.php?p=192001#p192001
Zgadza się :-), w taryfie Ja+ na Kartę również taki pakiet jest dostępny.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ