Nowa taryfa PnK bez limitu

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
agnieszka2737
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 maja 2013, o 20:51

Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: agnieszka2737 »

Na Plus Online mam możliwość zmiany na tą taryfę, co to? :)
zrzut ekranu z Plus Online:
http://zapodaj.net/d1c4d69993f67.jpg.html
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: 88michal »

jest to nowa taryfa w plus na karte.. pewnie podobna do plush na karte. ale poki co szczegolow brak
agnieszka2737
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 6 maja 2013, o 20:51

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: agnieszka2737 »

Taryfa właśnie pojawiła się na stronie Plusa :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

Pierwsze informacje na stronie: http://www.plus.pl/na-karte.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: 88michal »

a o co chodzi z tą 1 rok waznosci konta ? Zmienielem taryfe na PnK bez limitu (pakiet wykupiony w plush'u nie przepadł) teraz mam taką usługę 1 rok waznosci konta za 10zl? to jest miesięcznie? o co chodzi?
Kupując pakiet za 10zł nielimitowane do plusa rozmowy i smsy lub pakiet za 25 zł same rozmowy do innych sieci i tak trzeba ladowac za 30zł by mieć waznosc konta..
karoo
Szalony PlusManiak
Posty: 278
Rejestracja: 14 lip 2013, o 02:41

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: karoo »

Widać, że Plus nastawia się aby mieć "pewny" zysk miesięczny od każdego abonenta pre-paid. Do oferty dodałbym w takim razie jeszcze 2 pakiety dla mniej aktywnych użytkowników:

-60 minut do Wszystkich + 250 SMS-ów do wszystkich za 10 zł

-100 minut do Wszystkich +500 SMS-ów do wszystkich za 15 zł

+możliwość wykupienia darmowych rozmów w Plusie za 5 zł/mc

+rok ważności konta za 5 zł/rok
karoo
Szalony PlusManiak
Posty: 278
Rejestracja: 14 lip 2013, o 02:41

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: karoo »

@88michal

10 zł jest to opłata na cały rok za ważność konta.
hptr
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 13 gru 2013, o 01:53

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: hptr »

Witam,
proszę o informację.
Mając taryfę plus na kartę więcej internetu i sms-ów i chcąc przejsc na Plus na karte bez limitu nalezy wbic kod *147*20#?

Kolejna sprawa będąc już w nowej taryfie chce aktywowac rok waznosci konta?Jesli tak to jakim kodem to zrobic?

I ostatnia kwestia:chcę taryfę Rozmowy i sms-y bez limitu w Plusie ale chcialbym dokupic pakiet internetowy.
Jakie są kody na te pakiety i czy są one z lejkiem bo z tego co wyczytałem w regulaminie w nowych taryfach wlasnie pakiety internetowe są z lejkiem,jest napisane,że predkosc transferu moze spasc ale abonent nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.
karoo
Szalony PlusManiak
Posty: 278
Rejestracja: 14 lip 2013, o 02:41

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: karoo »

Jeśli chodzi o taryfy "Więcej" to nie będzie żadnych modyfikacji? Przydyłyby się jakieś pakiety SMS-ów i minut do wszystkich.

ps.W taryfach Więcej pojawia sie nowe pakiety internetowe z lejkiem?
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2014, o 22:31 przez karoo, łącznie zmieniany 1 raz.
ciekawy
Szalony PlusManiak
Posty: 274
Rejestracja: 25 gru 2012, o 22:55

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: ciekawy »

jak to jest z tą roczną ważnością konta - jak ktoś aktywuje tą roczną ważność konta za 10 zł i potem pakiet bez limitu np no limit rozmowy do wszystkich sieci i no limit sms do wszystkich + net 35 zł ważny miesiąc to czy rok ważne konto się czasem nie deaktywuje ?
Robertus
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 20 lut 2013, o 15:36

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Robertus »

Niestety w nowej ofercie brakuje jednej istotnej rzeczy, mianowicie no limitu NA STACJONARKI! Szkoda bo konkurencja ma taką opcję za 29 zł. Co by zaszkodziło aby była ona w Plusie, nawet za większą kwotę zamiast smsów? Wielu moich znajomych i ja sam osobiście potrzebuje właśnie połączeń na stacjonarki aby móc załatwiać różna rzeczy w urzędach, bankach czy firmach. Niestety te instytucje nie udostępniają połączeń na komórki a połączenia takie trwają najdłużej. Może Plus uzupełni ofertę choćby za dodatkową opłatą 10 zł przy no limicie na komórki za 25?
ciekawy
Szalony PlusManiak
Posty: 274
Rejestracja: 25 gru 2012, o 22:55

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: ciekawy »

taką konstrukcje taryf przyjął Plus od wprowadzenia opcji no limit za 29 zł w abonamencie, że stacjonarki będą dodatkowo płatne, tu w ofercie na karte widać to samo, że za stacjonarne trzeba płacić dodatkowo, też bym wolał żeby stacjonarne byly wliczone w no limit rozmowy w opcji zamiast netu albo dodatkowy pakiet za 5 zł, a i tak jest dobrze, że Plus zrobił no limit w ofercie na karte bo bardzo długo Plus nie miał ofert no limit w karcie, była tylko opcja abonamentowa, a wcześniej to nawet w abonamencie Plus zwlekał żeby wprowadzić no limit, więc źle nie jest, ale mogłoby być lepiej,

robi się trochę paradoks z takiej oferty, że brakuje stacjonarnych w ofercie bo przez to Plus może pchać ludzi do konkurencji abonament z minimalną opłatą 9 zł i jeśli ktoś jest pomysłowy i korzysta z no limit w innej sieci, a nie ma stacjonarnych wliczonych w swoją oferte to może sobie z tej opłaty minimum 9 zł zrobić pakiet na stacjonarne i jeśli dzwoni tylko na stacjonarne to nie naliczą więcej niż te 9-10 zł miesięcznie, a to się opłaca jeśli miesięcznie połączenia ze stacjonarnymi numerami wynoszą 10 zł albo więcej, a gdyby Plus dał opcję stacjonarnych to by na tym zarobił, a tak bardziej prawdopodobne, że zarobi na tym konkurencja n
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

88michal,

zgadza się, koszt promocji Rok ważności konta, to jednorazowa opłata w wysokości 10 zł.

hptr,
hptr pisze:Mając taryfę plus na kartę więcej internetu i sms-ów i chcąc przejsc na Plus na karte bez limitu nalezy wbic kod *147*20#?
Tak, szczegóły tutaj: http://www.plus.pl/documents/16/52341e4 ... a_0_zl.pdf.
hptr pisze:Kolejna sprawa będąc już w nowej taryfie chce aktywowac rok waznosci konta?Jesli tak to jakim kodem to zrobic?
Aktywacji dokonasz kodem: *136*11*18#. Koszt – 10 zł, opłata jednorazowa.

Warunki aktywacji promocji:
- Konto w okresie ważności dla usług wychodzących.
- Posiadanie dodatniej wartości kotna (co najmniej=opłacie za aktywację).
- Włącznie promocji.
- Zasilenie konta kwotą minimalną – 5 zł w ciągu 30 dni od aktywacji promocji.
hptr pisze:Jakie są kody na te pakiety i czy są one z lejkiem bo z tego co wyczytałem w regulaminie w nowych taryfach wlasnie pakiety internetowe są z lejkiem,jest napisane,że predkosc transferu moze spasc ale abonent nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, pakiety są z lejkiem. Niebawem zostaną zamieszczone na stronie.

karoo,

aktualnie nie mamy informacji o zmianach tego rodzaju.

ciekawy,
ciekawy pisze:czy rok ważne konto się czasem nie deaktywuje ?
Nie rozumiem pytania. Jeżeli konto jest ważne, to dlaczego ma zostać dezaktywowane?

Robertus,

aktualnie nie ma takich planów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
patysia
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014, o 21:44

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: patysia »

Witam :-)
Taryfa PNK więcej Internetu i SMS. Wczoraj otrzymałam smsa, ze mogę otrzymać 240 dodatkowo do doładowań. Oczywiście dobrodziejstwo przyjęłam :-D Dzisiaj zmieniłam taryfę na "bez limitu"za 35 zł i pięknie wszystko się udało, łącznie z promocją doładowań. Problem jest tylko z Internetem LTE. Znikł. Mam tylko H+, 3G i tyle. Restartowałam telefon, bez zmian. Czy jakiś kod trzeba dodatkowo, czy LTE nie będzie?
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: 88michal »

tak. musisz go włączyć kodem. *101*11*24#
ODPOWIEDZ