Nowa taryfa PnK bez limitu

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
szymek krusz
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 sty 2015, o 22:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: szymek krusz »

Po aktywacji promocji Rok ważności Konta (6lipca 2015)i doładowaniu za 6zł ważność konta została przedłużona o rok.

Jednak potem jeszcze doładowywałem w chyba w październiku 2015 , czy ważność konta nie powinna się wydłużyć do października 2016 ?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: habish »

Nie, konto przedłużało się o rok tylko w okresie 30 dni od chwili włączenia promocji RWK za 10zł.
Jeśli znów chcesz przedłużyć konto o rok, ponownie aktywuj RWK za 10zł a następnie zasil konto za minimum 5zł w okresie do 30 dni od chwili aktywacji promocji.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj szymek krusz,
sl@w_es pisze:aktywacja promocji Rok ważności konta nie powoduje zmiany taryfy
Potwierdzam.
szymek krusz pisze:Jednak potem jeszcze doładowywałem w chyba w październiku 2015 , czy ważność konta nie powinna się wydłużyć do października 2016 ?
Nie, ponieważ w przypadku taryfy Ja+ Na Kartę, promocja Rok Ważności Konta, dodawana jest na 30 dni i tylko zasilenia realizowane w tym czasie (za minimum 5 zł), nadają ważność na +365 dni.
sl@w_es pisze:Chcąc ponownie skorzystać z promocji Rok ważności konta musisz aktywować promocję i zasilić konto w ciągu 30 dni.

Regulamin Promocji „JA + ROK WAŻNOŚCI KONTA”
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szymek krusz
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2015, o 22:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: szymek krusz »

Dziękuję wszystkim za informację. Teraz już wszystko jasne.

Ten numer telefonu używa moja babcia, ja jej tylko doładowuje. Problem z Taryfą Rok ważności Konta "pojawił" się rok temu .
Okazało się ,że od 22 października 2014 roku na tym numerze nastąpiła zmiana taryfy na "Plush bez limitu".
Jak to się mogło stać jeśli użytkownik numeru telefonu tego nie zrobił osobiście ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

szymek krusz,
szymek krusz pisze:Okazało się ,że od 22 października 2014 roku na tym numerze nastąpiła zmiana taryfy na "Plush bez limitu".
Jak to się mogło stać jeśli użytkownik numeru telefonu tego nie zrobił osobiście ?
Zmiany taryfy dokonać można za pomocą kodu USSD, za pośrednictwem aplikacji Plus online (lub jej mobilnej wersji) bądź przez kontakt z BOK - tam też można zweryfikować kiedy i w jaki sposób taka zmiana nastąpiła.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szymek krusz
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2015, o 22:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: szymek krusz »

Joanna_Plus pisze:szymek krusz,
szymek krusz pisze:Okazało się ,że od 22 października 2014 roku na tym numerze nastąpiła zmiana taryfy na "Plush bez limitu".
Jak to się mogło stać jeśli użytkownik numeru telefonu tego nie zrobił osobiście ?
Zmiany taryfy dokonać można za pomocą kodu USSD, za pośrednictwem aplikacji Plus online (lub jej mobilnej wersji) bądź przez kontakt z BOK - tam też można zweryfikować kiedy i w jaki sposób taka zmiana nastąpiła.
Jak wspomniałem , ten numer i telefon jest we władaniu starszej osoby (mojej babci) i ona nie wykonywała żadnych czynności , by zmienić taryfę. Rozumiem ,że powrót do PNK Rok Ważności Konta jest już nie możliwy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22351
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Joanna_Plus »

szymek krusz,
szymek krusz pisze:Jak wspomniałem , ten numer i telefon jest we władaniu starszej osoby (mojej babci) i ona nie wykonywała żadnych czynności , by zmienić taryfę.
Sprawdzenia sposobu zmiany taryfy, możesz zweryfikować, przez kontakt z BOK.
szymek krusz pisze:Rozumiem ,że powrót do PNK Rok Ważności Konta jest już nie możliwy.
Zgadza się - nie jest.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: slamer »

Załóżmy że będę miał aktywowany pakiet Ja + Zawsze bez limitu w sieci na dzień przed upływem ważności konta,a doładowania dokonam po kilku dniach od upłynięcia okresu ważności konta.Czy będę miał wtedy aktywowany pakiet darmowych rozmów i smsów w sieci na okres wskazany w regulaminie?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: habish »

Jeśli konto straci ważność to nie będziesz mógł korzystać z usług.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Krzysiek_Plus »

patryk7588 pisze:Jeśli konto straci ważność to nie będziesz mógł korzystać z usług.
Potwierdzam, w okresie od upłynięcia termin ważności konta do czasu jego zadołowania usług wychodzące będą zablokowane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: slamer »

Rozumiem,ale chodziło mi o to czy po aktywacji pakietu Ja + Zawsze bez limitu dzień przed końcem ważności konta,a załadowaniu odpowiednią kwotą (50 zł) konta kilka dni po jego zablokowaniu ,pakiet Ja + Zawsze bez limitu będzie również aktywowany i będę miał możliwość darmowych rozmów przez 90 dni ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Ewa_Plus »

slamer,
- zgodnie z regulaminem dezaktywacja promocji następuje wtedy, gdy zlecisz to wpisując odpowiedni kod. Fakt dezaktywacji jest dodatkowo potwierdzany wiadomością SMS.
Zatem jeśli po aktywacji promocji przez kilka dni będziesz miał nieaktywne konto, to po zasileniu powinna ona działać. Okres ważności promocji odpowiada okresowi ważności konta dla usług wychodzących.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 416
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: g-rs »

Korzystam z promocji Zawsze bez limitu w sieci, zgodnie z którą mam darmowe połączenia i sms-y do Plusa przez okres równy ważności zasilenia. Równocześnie mam włączony rok ważności konta. Kilka dni temu dostałem wiadomość, że promocja Zawsze bez limitu w sieci została wyłączona lub upłynął okres jej ważności. Konto główne mam ważne do lipca 2017r.
Czy aby w dalszym ciągu korzystać z promocji wystarczy zasilić konto czy muszę przed zasileniem ponownie wpisać odpowiedni kod? Regulamin promocji tego nie precyzuje.
Awatar użytkownika
Przemek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1261
Rejestracja: 17 mar 2016, o 13:51

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: Przemek_Plus »

g-rs pisze:Czy aby w dalszym ciągu korzystać z promocji wystarczy zasilić konto czy muszę przed zasileniem ponownie wpisać odpowiedni kod? Regulamin promocji tego nie precyzuje.
Jeżeli tylko nie wysyłałeś polecenia dezaktywacji promocji, to po kolejnym zasileniu powinieneś móc ponownie z niej korzystać przez adekwatną ilość dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowa taryfa PnK bez limitu

Post autor: sl@w_es »

g-rs pisze:Korzystam z promocji Zawsze bez limitu w sieci (...) Kilka dni temu dostałem wiadomość, że promocja Zawsze bez limitu w sieci została wyłączona lub upłynął okres jej ważności. (...)
Czy aby w dalszym ciągu korzystać z promocji wystarczy zasilić konto czy muszę przed zasileniem ponownie wpisać odpowiedni kod? Regulamin promocji tego nie precyzuje.
Sprawdź czy ta promocja jest aktywna: *136#.
W wiadomości zwrotnej pośród innych promocji powinien być taki zapis:
"Aktywne promocje: Zawsze bez limitu w sieci."
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ