Plus na karte vs Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ciekawy
Szalony PlusManiak
Posty: 274
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 gru 2012, o 22:55

Plus na karte vs Plush

Post autor: ciekawy »

temat porównawczy, tyczy się oferty Plus na karte opcje no limit i nowej marki Plush,

na pierwszy rzut oka obie oferty wydają się jednakowe,

jak myślicie, był sens, żeby Plus robił nową markę Plush skoro tą samą oferte mógł wprowadzić w Plus na karte ?

no i którą ofertę sami wybraliście albo wybierzecie - Plus na karte czy Plush i dlaczego ?

Plus na karte
Rozmowy i SMSy bez limitu w sieci za 10 zł (miesięcznie)
SMSy bez limitu do wszystkich za 10 zł (miesięcznie)
Rozmowy bez limitu do wszystkich za 25 zł (miesięcznie)
Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich za 30 zł (miesięcznie)
Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + 500 MB Internetu za 35 zł (miesięcznie)
Internet 300 MB za 5 zł (miesięcznie)
Internet 500 MB za 7 zł (miesięcznie)
Internet 1 GB za 10 zł (miesięcznie)
Facebook i Instagram za 5 zł (miesięcznie)
Rok ważności konta za 10 zł (jednorazowo)

Plush
Pakiet w cenie 35 zł na 30 dni:

rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
smsy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
plush internet - 0,5 GB na transmisję danych
Pakiet w cenie 30 zł na 30 dni:

rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
smsy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
Pakiet w cenie 25 zł na 30 dni:

rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
W ramach pakietów "Sieć i Pisz" klient otrzyma:

Pakiet w cenie 20 zł na 30 dni:

2 GB
smsy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
9 gr za minutę do wszystkich sieci
Pakiet w cenie 15 zł na 30 dni:

2 GB
smsy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: 88michal »

Ja wybrałem PnK bez limitu a dokładnie ten za 30zł no limit sms i połączenia. Taki sam jest w plushu ale mi jakoś ta taryfa nie pasuje. Może bardziej nastolatkom przypasuje. ;-) Choć nie powiem gdybym wolał 2 gb neta (który jest w plushu to bym był w plushu). A że moja promocja za 30zł jest w Pnk to wybieram ją. :)
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Remislanc »

Z tego co napisałeś PNK no limit jest lepszy ponieważ ma rok ważności konta, czego w plush nie znalazłem. Np.Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + 500 MB Internetu za 35 zł (miesięcznie) - koszt w obu przypadkach jednakowy ale w PNK jest ten rok ważności.... Ale może Joanna coś wie na ten temat i w Plush jest/będzie rok ważności konta.........
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Remislanc,
Remislanc pisze:Ale może Joanna coś wie na ten temat i w Plush jest/będzie rok ważności konta.........
Nie ma i aktualnie nie ma planów na jej wprowadzenie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Remislanc »

A można z plusha przejść na PNK no limit ?. Pewnie nie :(
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: 88michal »

można przejść. wejdź na plus online. Nie tracisz wykupionego pakietu ani pakietu bonusu za przejście jak masz. Ja tak woczroaj zrobiłem z plusha na Pnk bez limitu. I da się.

Ps. Po co ci rok waznosci konta w pakietach które kosztują od 30zł w górę? Przeciez i tak konto się doladuje za min 30zł i masz te 30 dni waznosci konta by mogly działać wykupione bonusy. Ta roczna waznosc ma raczej sens gdy chcesz te pakiety za 25zł czy za 10zł .... A no i ta roczna waznosc kosztuje 10zł opłata jednorazowa więc wg mnie nie ma sensu jej kupować jak chce się pakiety od 30zl
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Remislanc »

88michal pisze:można przejść. wejdź na plus online. Nie tracisz wykupionego pakietu ani pakietu bonusu za przejście jak masz. Ja tak woczroaj zrobiłem z plusha na Pnk bez limitu. I da się.

Ps. Po co ci rok waznosci konta w pakietach które kosztują od 30zł w górę? Przeciez i tak konto się doladuje za min 30zł i masz te 30 dni waznosci konta by mogly działać wykupione bonusy. Ta roczna waznosc ma raczej sens gdy chcesz te pakiety za 25zł czy za 10zł .... A no i ta roczna waznosc kosztuje 10zł opłata jednorazowa więc wg mnie nie ma sensu jej kupować jak chce się pakiety od 30zl
Mam 2400 na koncie............ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: 88michal »

aaa no chyba ze tak.. A nie 240? bo te dwa tysiące to raczej wątpie ale coz ;)
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Remislanc »

A co tu wątpić. W plusie na kartę jestem prawie 10 lat. Kiedyś były promocje doładowań x3. Więc ładowałem :). teleprzelew był na max. 100 zł jednorazowo ( nie tak jak teraz 20 ) - więc ładowałem. Kupowałem karty sim za 20% wartości i przelewałem środki do siebie. I tak ziarnko do ziarnka jest niezła miarka.... :lol: :lol: :lol:

Dlatego przy rocznej ważności konta i pakiecie za 35 zł mam zabawę na 5 lat z hakiem :-D
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Remislanc »

I jest cudownie. Rok ważności konta, no limit i pełne konto na 5 lat :)Na to czekałem - plus dla plusa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Remislanc,
Remislanc pisze:Na to czekałem - plus dla plusa
:-D :-D :-D
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: 88michal »

Remislanc pisze:Dlatego przy rocznej ważności konta i pakiecie za 35 zł mam zabawę na 5 lat z hakiem :-D

Aaa. :) Ale wiesz nie wiadomo czy ta promocja będzie dostępna przez 5 lat. :D Taryfa taryfą jej nie mogą ci zmienić ale promocje zgodnie z regulaminem mogą kiedyś zakończyć. :)
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: Remislanc »

Wątpię, aby plus zrobił taki krok w tył. Chyba wszystkie prepaidy mają obecnie rok ważności. Ba - nju ma wieczną ważność bez doładowań.Chociaż z drugiej strony dziwię się, że w starej taryfie jest rok ważności a w najnowszej nie ma. A z trzeciej strony to faktycznie -jeżeli ktoś nie ma skarbonki to przy stałym koszcie 35/m-c i tak trzeba ładować i tak.Puki co - jestem happy :-P
driftking12
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 01:57

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: driftking12 »

Trochę pytanie z innej beczki. Czy działa komukolwiek LTE w Plush?
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plus na karte vs Plush

Post autor: 88michal »

Remislanc pisze:Wątpię, aby plus zrobił taki krok w tył. Chyba wszystkie prepaidy mają obecnie rok ważności. Ba - nju ma wieczną ważność bez doładowań.Chociaż z drugiej strony dziwię się, że w starej taryfie jest rok ważności a w najnowszej nie ma. A z trzeciej strony to faktycznie -jeżeli ktoś nie ma skarbonki to przy stałym koszcie 35/m-c i tak trzeba ładować i tak.Puki co - jestem happy :-P
wiesz nie chodziło mi o roczną ważność konta. Ale o te nielimitowane rozmowy czy smsy (zależnie od wyboru). Zauważ że to nie jest częścią taryfy PnK bez limitu ale to są promocje które mogą uleć zmianie. Np. mogą podnieść później cenę pakietu. Póki co za rozmowy i smsy za 30zł to się oplaca lepiej niż w abonamentach gdzie za 29,99 (czy nawet 39,99 za nową aktywację) masz tylko rozmowy.
Ale karta ma to do siebie że można zmienić operatora kiedy się chce
ODPOWIEDZ