Awaria karta SIM

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ZymiT
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 cze 2014, o 19:11

Awaria karta SIM

Post autor: ZymiT »

Witam serdecznie, wczoraj karta SIM działał bez problemu, dzisiaj rano włączam telefon pojawia się komunikat "Sprawdź kartę SIM lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta" zasięg jest tylko połączenia alarmowe mam nic z kartą nie robiłem po za tym mam stary karty. Nie wiem co mam zrobić iść do biura obsługi klienta, po za tym nie długo chcę zamienić telefon niestety będzie potrzebny karty Micro SIM LTE
Clipboard01.jpg
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Awaria karta SIM

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ZymiT,

po przełożeniu karty SIM do innego telefonu, dzieje się tak samo? Konto numeru było regularnie doładowywane?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ZymiT
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2014, o 19:11

Re: Awaria karta SIM

Post autor: ZymiT »

Joanna_Plus pisze:Witaj ZymiT,

po przełożeniu karty SIM do innego telefonu, dzieje się tak samo? Konto numeru było regularnie doładowywane?

Witam po przełożeniu karty SIM do innego telefonu to samo się dzieje także pokazuje Karta SIM nieaktywna, Numer konta regularne doładowany co miesiąc 30 zł w celu przedłużeniu ważności mam ważny do końca września oczywiście 65 zł na koncie, byłem dzisiaj w punkcie obsługi klienta Pani dała mi nowe kartę Micro SIM LTE powiedziała ze już jest aktywna na nowym karcie SIM pojechałem do domu przełożyć kartę tak samo się dzieję mam tylko połączenia alarmowe nie mogę nigdzie dzwonić pokazuje "Nie zarejestrowano w sieci" wybieram sieć ręczny na Plus nie może nawiązać połączenia zaczynam się denerwować ponieważ nie mogę robić przelewy potrzebny jest kod SMSy, dalej nie wiem co robić. Pozdrawiam
Załączniki
20140912_143444.jpg
ZymiT
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2014, o 19:11

Re: Awaria karta SIM

Post autor: ZymiT »

Jakim cudem już teraz działa karta SIM ;) Temat można zamknąć ;) dziękuje bardzo za pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Awaria karta SIM

Post autor: Joanna_Plus »

ZymiT,

super :-). Dzięki śliczne za informację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ