usługa "Bezpieczny Internet"

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

usługa "Bezpieczny Internet"

Post autor: ekdar »

w regulaminie jest m.innymi ze najpierw jest pobierane 5zl, po przekroczeniu 5mb nastepne 5zl, a po przekroczeniu 300mb 10zl i ze jesli nie ma wystarczajacych srodkow na koncie nastepuje dezaktywacja uslugi.
mam pytanie czy jesli przekrocze np te 300 a nie bede w danej chwili mial 10zl na koncie to usluga zostanie wylaczona i zacznie mi internet zzerac kase ktora mam jak i ktorej nie mam i zanim sie zorientuje to moge miec np. -1000zl? bo jesli tak to jest to malo "bezpieczny internet"
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: usługa "Bezpieczny Internet"

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

jeżeli nie będzie środków pozwalających na pokrycie kosztów usługi, to zostanie ona dezaktywowana, a dalsze rozliczenia nastąpią w ramach pozostałej na koncie kwoty, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: usługa "Bezpieczny Internet"

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:ekdar,

jeżeli nie będzie środków pozwalających na pokrycie kosztów usługi, to zostanie ona dezaktywowana, a dalsze rozliczenia nastąpią w ramach pozostałej na koncie kwoty, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.
czyli nie bardzo bezpieczny ten internet...
a wystarczyla by mala zmiana w regulaminie ze przy braku srodkow na koncie na podwyzszenie limitu zostaje ograniczona predkosc... a tak to mamy co mamy...
bo odnowienie uslugi to co innego, zbliza sie termin, na pewno bedzie sms o tym fakcie a przejscie na wyzszy pulap... nigdy nie wiadomo kiedy...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: usługa "Bezpieczny Internet"

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

będzie informacja o tym, że nie ma środków na pobranie opłaty. Następnie pojawi się wiadomość o wyłączeniu usługi. Niemniej jednak dziękuję za Twoje sugestie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ