Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
c4rtel
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 23:23

Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: c4rtel »

Witam. Posiadam aktualnie włączoną promocję "bonus na start- smsy i internet, ważny do 2.10.2014 oraz saldo konta 90 zł. Uruchomiłem internet w telefonie i pożarło mi pieniądze z konta (około 10 zł za +/- 7 minut). Dodatkowo przyszedł sms z informacją, że pakiet kwotowy 4 zł został wyczerpany. Następnie sprawdzałem stan konta i tu moje zdziwienie, bo początkowo pokazywało się, że mój stan konto to 30 zł, następnie 50, 20, 40 i 90 zł.Teraz mam 88,16 zł na koncie, mimo tego, że był ponad 95. Karta sim aktywowana w środę 17.09. następnie doładowałem konto 30 zł dnia 17.09.A 20.09 doładowałem 10 i 40 zł. Aktualnie mam ważność konta do 20.10. W czym może tkwić problem? Dodatkowe pytanie brzmi, czy ważność mojego konta nie powinna być trochę dłuższa niż tylko do 20 października?
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, o 09:34 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj c4rtel,

podaj proszę co dokładnie pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodu *136#.
c4rtel pisze:A 20.09 doładowałem 10 i 40 zł. Aktualnie mam ważność konta do 20.10. W czym może tkwić problem? Dodatkowe pytanie brzmi, czy ważność mojego konta nie powinna być trochę dłuższa niż tylko do 20 października?
W przypadku oferty Plush na Kartę, terminy ważności konta nie sumują się. Zasilenie nominałem 40 zł, nadaje ważność na +30 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
c4rtel
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 23:23

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: c4rtel »

"aktywne promocje: bonus na start - SMSy i internet 02-10-2014 12:45"
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: Joanna_Plus »

c4rtel,
c4rtel pisze:Uruchomiłem internet w telefonie i pożarło mi pieniądze z konta (około 10 zł za +/- 7 minut).
Włączenie promocji nie nastąpiło podczas trwania sesji GPRS?
c4rtel pisze: Następnie sprawdzałem stan konta i tu moje zdziwienie, bo początkowo pokazywało się, że mój stan konto to 30 zł, następnie 50, 20, 40 i 90 zł.
Tę kwestię poruszaliśmy np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... =60#p63524.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
c4rtel
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 23:23

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: c4rtel »

Nie. Chciałbym wiedzieć czy mogę korzystać z internetu bez "zjedzenia" moich pieniędzy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: Joanna_Plus »

c4rtel,

jeżeli aktywacja startera nastąpiła dnia 17/09 i tego samego dnia odbyło się zasilenie konta, to bezpłatna promocja została dodana na okres 5 dni.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj: https://www.plushbezlimitu.pl/download/ ... _prEbc.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
c4rtel
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 23:23

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: c4rtel »

To proszę mi wyjaśnić, dlaczego wpisując *136#, dostaję informację o ""aktywne promocje: bonus na start - SMSy i internet 02-10-2014 12:45"". Bardzo ciekawi mnie Państwa odpowiedź.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: Joanna_Plus »

c4rtel
3. Każdy Abonent, który zakupi Bonusowy Starter otrzyma możliwość skorzystania z transmisji danych i wysyłania SMS-ów bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych, bez pomniejszania wartości konta przez okres próby wynoszący 5 dni („Okres Ważności Promocji”), pod warunkiem, że zasili konto minimalną kwotą 30 zł w terminie 15-stu dni od momentu włączenia się do sieci.
To jest informacja w jakim okresie można z tej promocji skorzystać. 17/09 + 15 dni = 02/10.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
c4rtel
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 23:23

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: c4rtel »

Więc teraz już korzystam z pieniędzy, które mam na koncie? Nie rozumiem już tego, to jest jeden wielki bełkot.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: Joanna_Plus »

c4rtel,

zakupując promocyjny zestaw startowy, jest możliwość skorzystania z promocji Internet, SMSy i 9 gr/min na próbę. Wystarczy w okresie 15 dni, zasilić konto na kwotę minimum 30 zł. Po doładowaniu otrzymujesz tę promocje bezpłatnie na okres 5 dni.

Jeżeli chcesz z niej skorzystać na nowo, to możesz ją aktywować za odpłatnością 20 zł.
Do wyboru masz też inne nasze promocje: https://www.plushbezlimitu.pl/#miej-wiecej. Możesz włączyć też sam pakiet internetowy (300 MB, 500 MB lub 1 GB). Napisz tylko na jakie usługi potrzebujesz obniżyć koszty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
c4rtel
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 23:23

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: c4rtel »

Zależy mi na pakiecie SMSy i 2gb za 15zł/msc. Więc teraz minął mój pakiet promocji czyt. 5 dni i w tej chwili, leci mi z konta korzystając z internetu, smsy etc?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet SMSy i Internet 2GB. Potężny problem

Post autor: Joanna_Plus »

c4rtel,
c4rtel pisze:Zależy mi na pakiecie SMSy i 2gb za 15zł/msc.
Jeżeli interesuję Cię ta opcja, to promocję włączysz zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie: https://www.plushbezlimitu.pl/download/ ... i_SMSy.pdf.
c4rtel pisze:Więc teraz minął mój pakiet promocji czyt. 5 dni i w tej chwili, leci mi z konta korzystając z internetu, smsy etc?
Tak. Rozliczenia dokonywane są zgodnie z cennikiem: https://www.plushbezlimitu.pl/download/ ... limitu.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ